محفظه های بلبرینگ از بلبرینگ های شما پشتیبانی می کنند ، ضمن اینکه در مواد روان کننده نگه داشته می شوند ، از آنها در برابر آلودگی محافظت می کنند و همچنین می توانند تجهیزات نظارت را در خود جای دهند. در اصل ، آنها راه حل های نصب شده یاتاقان نصب شده را ارائه می دهند و به حداکثر رساندن عملکرد ، عمر مفید و تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه بلبرینگ کمک می کنند.
طیف گسترده ای از طرح ها و اندازه های مسکن با کیفیت بالا را کاوش کنید تا چالش خاص خود را برآورده کنید – از جمله خانه های ویژه طراحی شده برای برنامه های خاص.
محصولات


محفظه های بلوک بالش تقسیم شده – سری SNLN 30

مقاوم ، متنوع و نگهداری از آن برای یک عمر مفید تحمل طولانی ، این محفظه ها برای بلبرینگ های سری 30 بعدی و برخی بلبرینگ های سری 40 بعدی طراحی شده اند.

محصولات

محفظه های بلوک بالش تقسیم شده – سری SNL 30 ، 31 و 32

محفظه های سری SNL 30 ، 31 و 32 مناسب برای شرایط سخت عملیاتی به حداکثر عمر مفید تحمل با نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری کمک می کنند.

محصولات

محفظه های بلوک بالش تقسیم شده – سری SONL

محفظه های SONL که به طور خاص برای به حداکثر رساندن اثرات روان کننده های روغن و افزایش طول عمر تحمل طراحی شده اند ، می توانند دمای بالا و یاطاقان های با سرعت بالا را در خود جای دهند.

محصولات

بلوک های بالش خرد شده – سری SAF و SAW (ابعاد اینچ)

برای طراحی ، کیفیت و صرفه جویی در طول عمر کامل تحمل ، این خانه های معروف بلبرینگ SKF با ابعاد اینچ یک انتخاب عالی است.

محصولات

بلوک های بالش خرد شده – سری SDAF شامل محدوده گسترده (ابعاد اینچ)

با بارهای سنگین و بارهای شوک ، شما به یک محفظه بسیار محکم نیاز دارید. تمام محفظه های SDAF به منظور تهیه نیازهای برنامه و شرایط سخت کار شما ساخته شده اند.

محصولات

محفظه های بالش غیر تقسیم شده و محفظه های برداشت – سری SBD و THD

این محفظه ها به گونه ای طراحی شده اند که بارهای سنگینی را که در جهات مختلف مانند نوار نقاله ، تخت غلتک و سنگ شکن عمل می کنند ، در خود جای دهند.

محصولات

محفظه های فلنج دار – سری FNL

محفظه های ساده ، قابل اعتماد و کاملاً اثبات شده که برای برنامه های بدون قاب افقی طراحی شده اند – حداکثر عمر مفید تحمل با نیاز کمتر به نگهداری.

محصولات

محفظه های دو تحمل – سری PD

در اصل برای شاخه های فن با پروانه بیش از حد ساخته شده است ، اما همچنین برای برنامه های دیگر با تنظیمات شافت مشابه مناسب است. این محفظه ها مزایای مختلفی از جمله بهبود دقت دویدن و عملکرد بی صدا را فراهم می کنند.

محصولات

بدنه ماشین های کاغذی – سری SBFN ، SBPN و SDM

شرایط عملیاتی سخت ، با درجه حرارت بسیار بالا و خطر آلودگی آب ، همراه با افزایش تقاضای خروجی. این محفظه های SKF برای مقابله با این چالش ها طراحی شده اند.

محصولات

محفظه های بلبرینگ Trunnion برای آسیاب – سری FSDR..K

این محفظه های بلوک بزرگ و کم وزن مخصوص بلوک های آسیاب طراحی شده اند. آنها در شرایط سخت در محیط های بسیار آلوده کار می کنند.

محصولات

بیشترابعاد اینچ بلوک بالش تقسیم شده

محفظه های بلوک بالش اسپلیت SKF سیستم های مدولار هستند که برای به حداکثر رساندن عملکرد بلبرینگ های نصب شده در آنها طراحی شده اند. نگاهی دقیق به ویژگی های مختلف بدنه بلوک های بالش SKF ، و ببینید که چگونه آنها می توانند به شما کمک کنند حداکثر عمر مفید تحمل را در برنامه خود داشته باشید.محلول SKF سه سد برای محافظت نهایی

برای عملکرد مطلوب در آلوده ترین شرایط ، محلول سه سد SKF با استفاده از مهر و موم های SKF Taconite گزینه پیشنهادی است.