با طیف گسترده ای از طرح ها برای انتخاب ، یاطاقان غلتکی مخروطی SKF نیز قابل تنظیم است تا با سرعت ، بار ، آلودگی ، دما یا لرزش خاص شما مطابقت داشته باشد.
یاطاقان غلتکی مخروطی SKF دارای یک فنجان و مونتاژ مخروطی است. جام از حلقه بیرونی تشکیل شده و مجموعه مخروط از حلقه داخلی ، غلتک و قفس تشکیل شده است. این سازه تحمل کننده بارهای ترکیبی را در خود جای داده و اصطکاک کمتری را در حین کار فراهم می کند. با تنظیم یاتاقان غلتکی مخروطی تک ردیف در برابر یاتاقان غلتکی مخروطی دوم و استفاده از پیش بارگیری ، می توان به یک کاربرد بلبرینگ سفت و محکم دست یافت.
یاطاقان غلتکی مخروطی SKF نیز در کلاس Explorer ساخته می شود. SKF Explorer تخصص ما را در زمینه طراحی یاتاقان ، تریبولوژی ، متالورژی ، روغنکاری و ساخت ترکیبی می کند. غلتک های مخروطی مخروطی SKF Explorer معمولاً در محلول های بلبرینگ که نیاز به افزایش کارایی ، کاهش اصطکاک یا افزایش چگالی توان در برنامه ها وجود دارد ، استفاده می شوند.

محصولات

یاطاقان غلتکی مخروطی تک ردیف

این یاتاقان ها برای داشتن عملکرد غلتکی واقعی و لحظات اصطکاک کم در حین کار طراحی شده اند ، بارهای ترکیبی (شعاعی و محوری به طور همزمان عمل می کنند) را در خود جای می دهند ، دارای طول عمر بالا و قابلیت اطمینان عملیاتی افزایش یافته اند.

محصولات

یاطاقان غلتکی مخروطی

با مجموعه ای که شامل آرایش های رو در رو ، پشت به پشت و پشت سر هم باشد ، آنها می توانند بارهای محوری را در هر دو جهت جای دهند و دارای ظرفیت حمل بار بالا و درجه سختی بالا هستند.

محصولات

یاطاقان غلتکی مخروطی دو ردیف

بسته به نوع طراحی ، این یاتاقان ها می توانند بارهای محوری را در دو جهت و بارهای شعاعی سنگین در خود جای دهند و معمولاً در جعبه دنده ها ، تجهیزات بالابرنده ، آسیاب های نورد و ماشین آلات در صنعت معدن استفاده می شوند.

محصولات

یاطاقان غلتکی مخروطی چهار ردیف

طراحی چهار فنجانی توزیع بهینه بار در هر چهار ردیف غلتک را فراهم می کند و بارهای ترکیبی (شعاعی و محوری) را با سرعت کم تا متوسط ​​- تقریباً به طور انحصاری در برنامه های رول کار استفاده می کند ،

محصولات

یاطاقان غلتکی مخروطی SKF کوپر

یاتاقان های دارای حلقه های مسابقه ای حلقه ای داخلی و بیرونی و همچنین غلتک های مخروطی. طراحی شده برای بارهای سنگین ترکیبی

محصولات

بیشترچرا از یاطاقان غلتکی مخروطی SKF Explorer استفاده کنید؟

این یک راه حل غلتکی مخروطی نوآورانه و قابل اعتماد است ، که می تواند سخت ترین چالش های شما را برطرف کند. آیا می خواهید بیشترین استفاده را از تجهیزات خود ببرید؟