دلایل خرابی بلبرینگ

دلایل خرابی بلبرینگ یکی از مهم ترین مشکلاتی است که ممکن است برای بلبرینگ ها پیش بیاید . در این بخش به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و برخی از مهم ترین علائم خرابی بلبرینگ ها و همچنین برخی از مهم ترین اقداماتی که در راستای خراب نشدن بلبرینگ ها بهتر است که انجام شود اشاره خواهیم کرد.

 همان طور که میدانید بلبرینگ ها از مهم ترین قطعات در صنایع مختلف می باشند که مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. بلبرینگ ها بسیار حساس هستند و ممکن است که بنا به دلایل مختلف دچار مشکل شوند ، به همین دلیل باید شما برخی از اقدامات مهم را در راستای مراقبت و جلوگیری از خرابی بلبرینگ ها انجام دهید که در ادامه این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

 اگر بخواهیم به برخی از مهم ترین دلایل خرابی بلبرینگ ها اشاره کنیم، برخی از مهم ترین انها عبارت است از :

 ۱ ) آلودگی : یکی از دلایلی که ممکن است باعث ایجاد مشکل در بلبرینگ ها شود آلودگی های مختلفی می باشد که ممکن است بنا به دلایل مختلف به داخل بلبرینگ نفوذ کند.

 شما با استفاده از عایق بندی کردن مناسب و درست بلبرینگ ها میتوانید که تا حد خوبی از ورود این آلودگی ها به داخل بلبرینگ جلوگیری کنید .

 ۲ ) عدم روان کاری و یا روان کاری اشتباه : از اقدامات مهمی که در بازه های زمانی مشخص باید بر روی بلبرینگ ها انجام دهید این است که بلبرینگ باید روغن کاری شود.

 این عمل می تواند با استفاده از انواع مختلف روغن ها همانند روغن های صنعتی مایع و جامد و یا گریس و … صورت بگیرد که بسته به نوع بلبرینگ و همچنین شرایطی که محیط بلبرینگ دارد باید مناسب ترین آن انتخاب شود.

 به عنوان مثال در شرایطی که دما بسیار بالا است و قرار است بلبرینگ در شرایط سخت و با فشار بالا کار کند بهتر است که از روغن های جامد استفاده شود، زیرا دیگر روغن ها در این شرایط ممکن است که تبخیر شود و تبخیر شدن همانند این است که بلبرینگ روغن کاری نشده است و در این شرایط اصطحکاک افزایش یافته است و همین اصطحکاک باعث اختلال در عملکرد دستگاه و  خوردگی و سابیدگی می شود.

۳ ) انتخاب نادرست بلبرینگ : از دیگر دلایل خرابی زود هنگام و ناگهانی بلبرینگ ها این است که از اول شما نمونه مناسب را با توجه به دستگاه خود انتخاب نکرده اید ، همان طور که میدانید انواع مختلف بلبرینگ ها موجود هستند که هر کدام برای شرایط مختلف طراحی شده اند و در صورتی که شرایط خلاف ویژگی های این بلبرینگ ها باشد این قطعه آسیب می بیند.

 به عنوان مثال فرض کنید که شما بلبرینگی که در دسته محوری ها می باشد یعنی قابلیت تحمل بار محوری را دارد، در معرض بار شعاعی قرار دهید در این صورت به احتمال زیاد دستگاه شما دچار آسیب خواهد شد به همین دلیل است که میگوییم انتخاب نوع مناسب بلبرینگ یک کار تخصصی می باشد و باید توسط فرد کارشناس و یا با مطالعه و تحقیقات زیاد انتخاب شود .

 ۴ ) نصب نادرست : از دیگر دلایل  خرابی بلبرینگ ها نصب نادرست این قطعات بر روی دستگاه ها می باشد. بلبرینگ ها قطعات حساسی می باشند که می توانند به راحتی دچار آسیب دیدگی شوند. به همین دلیل باید در هنگام نصب به همه موارد از جمله مواردی همچون عدم توازن ، ناهماهنگی بار ، ناترازی ، گرمای بیش از حد و … توجه کنید و در صورتی که مهارت نصب بلبرینگ را ندارید حتما از یک کارشناس کمک بگیرید .

 ۵ ) فشار و بار بیش از اندازه : هر بلبرینگ با توجه به نوع ساختاری که دارد  قابلیت تحمل کردن نوع بار و همچنین مقدار بار مشخصی را دارد و در صورتی که بار و فشار بیشتر از ظرفیت آن وارد شود ممکن است که آسیب ببیند .

پس حتما با توجه به شرایطی که محیط و دستگاه شما دارد از نوع مناسب بلبرینگ استفاده کنید و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است باعث خرابی بلبرینگ ها شود.

مزیت های استفاده از بلبرینگ

مزیت های استفاده از بلبرینگ

همان طور که میدانید بلبرینگ ها دارای وظیفه ای مشخص و اصلی می باشند و آن کاهش اصطحکاک می باشد اما این به این معنا نیست که فقط بلبرینگ ها به این دلیل مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا بلبرینگ ها میتوانند کار های مختلف دیگری را نیز انجام دهند که برخی از مهم ترین آنها عبارت است از :

 ۱ ) بلبرینگ ها میتوانند که فشاری که به دستگاه در حین کار وارد می شود را کاهش دهند. به این صورت که وقتی اصطحکاک کاهش پیدا میکند در ادامه به صورت خودکار دستگاه میتواند که خیلی راحت تر کار کند و فشار وارده کاهش پیدا می کند .

 ۲ ) یکی دیگر از مزیت های بلبرینگ ها این می باشد که میتواند به دستگاه ها قابلیت حرکت خطی را اضافه کند .

۳ ) بلبرینگ ها می توانند که بار وارد شده بر دستگاه را همانند فشار تعلیق دهند تا فشار کمتری بر روی دستگاه باشد .

 ۴ ) از دیگر کار هایی که بلبرینگ ها قابلیت دارند که انجام دهند این است که می توانند جلوی سایش و خوردگی را بگیرند، زیرا کار انداختن دستگاه بدون استفاده از بلبرینگ بر روی آن می تواند آسیب های جدی به دستگاه وارد کند که یکی از آنها همین سایش و خوردگی صفحات می باشد .

۵ ) بلبرینگ ها قابلیت این را دارند که حرکت‌ها و ضربه های ارتعاشی که بر دستگاه وارد می شود را کاهش دهند .

 ۶ ) کاهش ضربه های آسیب‌رسان به دستگاه و تحمل ضربه های وارد شده که بسیار مهم است .

این شش مورد در کنار کاهش اصطحکاک از مهم ترین وظایف و قابلیت هایی بود که بلبرینگ ها دارا هستند .

چه مواردی طول عمر بلبرینگ را کاهش می دهد؟

طول عمر بلبرینگ به عوامل مختفی بستگی دارد که برخی از مهم ترین آنها عبارت است از :

 ۱ ) شرایط محیطی که بلبرینگ در آن کار می کند، به عنوان مثال دمای محیط و یا میزان الودگی ها و یا فشاری که به بلبرینگ وارد می شود همه بر روی عملکرد بلبرینگ و همچنین بر روی طول عمر بلبرینگ نیز تاثیرگذار هستند .

۲ ) روغن کاری و روغنی که برای آن استفاده میکنید از عوامل مهمی می باشد که بر روی طول عمر بلبرینگ ها تاثیر می گذارد .

۳ ) انتخاب نوع مناسب بلبرینگ و همچنین نصب درست بلبرینگ نیز از دیگر مواردی می باشد که بر روی طول عمر و جلوگیری از خرابی بلبرینگ ها تاثیرگذار می باشد .

به طور کلی عواملی که باعث خرابی بلبرینگ می شوند همان مواردی هستند که بر روی طول عمر آن نیز تاثیر دارد .

بلبرینگ ها دارای یک مدت مشخص کارایی می باشند و باید بعد از تمام شدن و کاهش بازدهی ، این قطعه را تعویض کنید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود .

پیشنهاد می کنیم مقاله ویژگی های بلبرینگ اصلی را نیز دنبال نمایید و از  اطلاعات مفید آن بهره ببرید

تاثیر ضخامت بلبرینگ بر عملکرد آن

ضخامت بلبرینگ یکی از مواردی است که بسیاری از افراد تصور می کنند که در صورتی که بیشتر باشد کارایی و مقاومت بلبرینگ نیز افزایش می یابد ، باید گفت که این فرضیه کاملا اشتباه است.

 در مواردی ما نیاز داریم که از بلبرینگ هایی با ضخامت کم استفاده کنیم . امروزه نیز وجود دارند بسیاری بلبرینگ ها که با این که دارای ضخامت کم و اندازه ای کوجک هستند اما بسیار پر قدرت کار می کنند نمونه بارز آن بلبرینگ هایی می باشد که در دستگاه های دندانپزشکی استفاده می شود. این بلبرینگ ها خیلی ریز و کوچک هستند اما دارای کارایی و سرعت بسیار بالایی می باشند. پس نمی توان کارایی بلبرینگ ها را با ضخامت و اندازه آنها ارزیابی کرد .

سختی سنجی بلبرینگ چگونه است؟

سختی سنجی بلبرینگ چگونه است؟

سختی سنجی بلبرینگ از مهم ترین اقدامات می باشد، زیرا که کمیت سختی از موارد مهمی برای ارزیابی و مقایسه بین بلبرینگ ها می باشد. به همین دلیل با سختی سنجی باید مقدار آن مشخص شود.

 به گونه ای که هر چقدر که سختی بلبرینگ ها بیشتر باشد می توانند که در مقابل موارد مختلف از جمله سایش و مقاومت بیشتری داشته باشند.

 مقدار سختی به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال به عواملی همچون دقت سختی سنجی ، نوع بلبرینگ ، متریال های به کار رفته ، مراحل گرمایشی و ..‌..

 سختی سنجی بلبرینگ ها نیز می تواند با استفاده از آزمایش های مختلف انجام بگیرد. برخی از معروف ترین آزمایش های سختی سنجی بلبرینگ ها عبارت است از راکول ، برینل یا ویکرز که میتوان بسته به شرایط از هر کدام استفاده کرد‌ .

نکات مهم در راستای فروش بلبرینگ

نکات مهم در راستای فروش بلبرینگ

فروش بلبرینگ ها از طریق نمایندگی های برند های مختلف و همچنین بسیاری از مراکز فروش این قطعات می تواند صورت بگیرد. در هنگام انتخاب نوع مناسب از بلبرینگ ها حتما سعی کنید از نمونه های اصلی و تولید شده توسط برند های مطرح و معتبر که کیفیت آنها تایید شده است استفاده کنید به خصوص اکنون که نمونه های فیک و تقلبی که فقط ظاهری شبیه به اصل را دارند در بازار ها بسیار افزایش یافته و به فروش می رسند ، زیرا بلبرینگ ها تاثیر مستقیم بر روی ماشین و دستگاهی دارند که بر روی آنها نصب هستند و ممکن است اگر از نمونه های تقلبی با کیفیت پایین استفاده کنید به دستگاه های شما آسیب وارد شود .

اجزای تشکیل دهنده ی بلبرینگ چیست؟

بلبرینگ ها دارای انواع مختلف می باشند که هر کدام دارای ساختار های مختلفی می باشند که با توجه به همین ساختار دارای کاربرد ها و ویژگی های مختلف می باشند.

 اما در همه بلبرینگ ها برخی از اجزا ثابت وجود دارند و فقط نوع آنها یا نحوه قرارگیری آنها ممکن است که متفاوت باشد. در این قسمت به چند مورد از این موارد که بین تمامی بلبرینگ ها تقریبا ثابت هستند اشاره خواهیم کرد. برخی از انها عبارت است از :

 ۱ ) ساچمه : ساچمه ها یا همان رول ها از قسمت های بسیار مهم است ، به طوری که میتوان گفت بدون آن بلبرینگ ها نمیتوانند کارکنند.

 ساچمه ها دارای انواع مختلفی می باشند که با توحه به نوع بلبرینگ از نمونه مناسب آن استفاده می شود. اصلی ترین وظایفی که ساچمه ها به عهده دارند این است که فعالیت های چرخشی بلبرینگ را به انجام می رسانند.

 جنس ساچمه ها نیز معمولا از مواد مقاومی همچون فولاد ساخته می شود تا دارای مقاومت بالا باشند و با این مقاومت دارای طول عمر بالا می باشند .

۲ ) رینگ ها : از دیگر قسمت های اصلی در بلبرینگ ها رینگ می باشد. در بیشتر مواقع بلبرینگ دارای رینگ های داخلی و خارجی می باشند و طوری قرار می گیرند که دیگر اجزای بلبرینگ بین این دو رینگ قرار می گیرند. این رینگ ها نیز از مواد مقاومی همچون فولاد و آلیاژ های آن ساخته می شوند .

 ۳ ) قفسه یا کیج  : ( Cage ) قفسه نیز در بیشتر بلبرینگ ها وجود دارد و دارای وظایف مشخصی می باشد. جنس این قسمت نیز معمولا از فولاد ، برنج ، فیبر و … می باشد .

 ۴ ) کاسه نمد : موقعیت قرارگیری کاسه نمد در بلبرینگ ها معمولا بین رینگ ها و قفسه می باشد. کاسه نمد نیز دارای وظایف مختلفی در بلبرینگ می باشد که مهم ترین آنها این است که از نفوذ آب به درون بلبرینگ ها جلوگیری می کند .

 این چهار مورد از مهم ترین قسمت هایی بود که در انواع بلبرینگ ها موجود است اما باز ممکن است در بلبرینگ های مختلف با توجه به کاربردی که دارند اجزای مختلفی وجود داشته باشد .

یاتاقان های ساچمه ای زاویه ای تک ردیف SKF می توانند بارهای محوری را فقط در یک جهت در خود جای دهند. این نوع یاتاقان به طور معمول در برابر یاتاقان دوم تنظیم می شود. حلقه های تحمل کننده آنها دارای یک شانه بالا و پایین هستند و از هم جدا نمی شوند. جزئیات محصول
فیلتر محصولات

کلیک کنید

ریست
DesignationPrincipal dimensionsBasic load ratingsSpeed ratings
dynamicstaticReference speedLimiting speed
[]d[mm]D[mm]B[mm]C[kN]C0[kN][r/min][r/min]
7200 BECBP103097.023.353000030000
7200 BEP103097.023.353000030000
7201 BECBP1232107.613.82800026000
7201 BEGAP1232107.613.82800026000
7201 BEP1232107.613.82800026000
7301 BE-2RZP12371210.652600020000
7301 BEP12371210.652600024000
7202 ACCBM15351110.25.22600040000
7202 BE-2RZP1535118.324.42400020000
7202 BECBP1535118.84.652400026000
7202 BEGAP1535118.84.652400026000
7202 BEGBP1535118.84.652400026000
7202 BEP1535118.324.42400024000
7302 BE-2RZP154213136.72200017000
7302 BECBP154213136.72200020000
7302 BEP154213136.72200020000
7203 ACCBM17401212.56.72400034000
7203 BE-2RZP17401210.45.52200017000
7203 BECBM174012115.852200028000
7203 BECBP174012115.852200022000
7203 BEGAP174012115.852200022000
7203 BEP17401210.45.52200020000
7203 BEY17401210.45.52000020000
7303 BE-2RZP17471415.98.32000015000
7303 BECBP17471415.98.32000019000
7303 BEGAP17471415.98.32000019000
7303 BEP17471415.98.32000019000
7204 ACCBM204714169.32000030000
7204 BE-2RZP20471413.37.651900014000
7204 BECBJ20471414.38.151900019000
7204 BECBM20471414.38.151900024000
7204 BECBP20471414.38.151900019000
7204 BECBPH20471414.38.151900019000
7204 BECBY20471414.38.151900019000
7204 BEGAP20471414.38.151900019000
7204 BEGBP20471414.38.151900019000
7204 BEP20471413.37.651900018000
7304 ACCBM20521520.811.21900026000
7304 BE-2RZP20521517.49.51700013000
7304 BECBM20521519101700022000
7304 BECBP20521519101700018000
7304 BECBPH20521519101700018000
7304 BECBY20521519101800018000
7304 BEGAP20521519101700018000
7304 BEGBP20521519101700018000
7304 BEP20521517.49.51700016000
7205 ACCBM2552151811.41700026000
7205 BE-2RZP25521514.89.31600012000
7205 BECBM25521515.6101600020000
7205 BECBP25521515.6101600017000
7205 BECBPH25521515.6101600017000
7205 BECBY25521515.6101600017000
7205 BEGAP25521515.6101600017000
7205 BEGAY25521515.6101600017000
7205 BEGBY25521515.6101600017000
7205 BEP25521514.89.31600015000
7205 BEY25521514.89.31600015000
7305 ACCBM25621729171500022000
7305 BE-2RZP25621724.2141400011000
7305 BECBM25621726.515.31400019000
7305 BECBP25621726.515.31400015000
7305 BECBPH25621726.515.31400015000
7305 BECBY25621726.515.31400015000
7305 BEGAP25621726.515.31400015000
7305 BEGBP25621726.515.31400015000
7305 BEGBY25621726.515.31400015000
7305 BEP25621724.2141400014000
7405 BCBM25802139.723.61100015000
7405 BM25802139.723.61100015000
7206 ACCBM30621627.517.31500020000
7206 BE-2RZP30621622.514.31300010000
7206 BECBM3062162415.61300018000
7206 BECBP3062162415.61300014000
7206 BECBPH3062162415.61300014000
7206 BECBY3062162415.61400014000
7206 BEGAJ3062162415.61400014000
7206 BEGAP3062162415.61300014000
7206 BEGAY3062162415.61400014000
7206 BEGBP3062162415.61300014000
7206 BEP30621622.514.31300013000
7306 ACCBM3072193923.61300019000
7306 BE-2RZP30721932.519.3120009500
7306 BECBM30721935.521.21200016000
7306 BECBP30721935.521.21200013000
7306 BECBY30721935.521.21300013000
7306 BEGAM30721935.521.21200016000
7306 BEGAP30721935.521.21200013000
7306 BEGAPH30721935.521.21200013000
7306 BEGBM30721932.519.31200016000
7306 BEGBP30721935.521.21200013000
7306 BEGBY30721935.521.21300013000
7306 BEP30721932.519.31200012000
7406 BCBM30902347.5291000013000
7406 BM30902347.5291000013000
7207 ACCBM35721735.523.21200018000
7207 BE-2RZP35721729.119110009000
7207 BECBM3572173120.81100015000
7207 BECBP3572173120.81100012000
7207 BECBPH3572173120.81100012000
7207 BECBY3572173120.81200012000
7207 BEGAM3572173120.81100015000
7207 BEGAP3572173120.81100012000
7207 BEGAY3572173120.81200012000
7207 BEGBP3572173120.81100012000
7207 BEGBY3572173120.81200012000
7207 BEP35721729.1191100011000
7307 ACCBM35802146.5301100017000
7307 BE-2RZP3580213924.5110008500
7307 BECBM35802141.526.51100014000
7307 BECBP35802141.526.51100011000
7307 BECBY35802141.526.51100011000
7307 BEGAM35802141.526.51100014000
7307 BEGAP35802141.526.51100011000
7307 BEGAPH35802141.526.51100011000
7307 BEGBP35802141.526.51100011000
7307 BEP3580213924.51100010000
7407 BCBM351002560.538900012000
7407 BM351002560.538900012000
7208 ACCBM40801841.5291100016000
7208 BE-2RZP40801834.524100008000
7208 BECBJ40801836.5261000011000
7208 BECBM40801836.5261000013000
7208 BECBP40801836.5261000011000
7208 BECBPH40801836.5261000011000
7208 BECBY40801836.5261100011000
7208 BEGAP40801836.5261000011000
7208 BEGAY40801836.5261100011000
7208 BEGBY40801836.5261100011000
7208 BEP40801834.5241000010000
7308 ACCBM40902356361000015000
7308 BE-2RZP40902346.230.595007500
7308 BECAP4090235032.5950010000
7308 BECBJ4090235032.5950010000
7308 BECBM4090235032.5950012000
7308 BECBP4090235032.5950010000
7308 BECBY4090235032.51000010000
7308 BEGAM4090235032.5950012000
7308 BEGAP4090235032.5950010000
7308 BEGAPH4090235032.5950010000
7308 BEGBM4090235032.5950012000
7308 BEGBP4090235032.5950010000
7308 BEGBY4090235032.51000010000
7308 BEP40902346.230.595009000
7408 BCBM401102770.245800011000
7408 BGBM401102770.245800011000
7408 BM401102770.245800011000
7209 ACCBM45851944321000015000
7209 BE-2RZP45851935.82695007500
7209 BECBJ4585193828.5950010000
7209 BECBM4585193828.5950012000
7209 BECBP4585193828.5950010000
7209 BECBY4585193828.51000010000
7209 BEGAP4585193828.5950010000
7209 BEGAPH4585193828.5950010000
7209 BEGAY4585193828.51000010000
7209 BEGBY4585193828.51000010000
7209 BEP45851935.82695009000
7309 ACCBM45100256845.5900013000
7309 BE-2RZP451002555.937.585006700
7309 BECAP45100256140.585009000
7309 BECBJ45100256140.585009000
7309 BECBM45100256140.5850011000
7309 BECBP45100256140.585009000
7309 BECBY45100256140.590009000
7309 BEGAM45100256140.585009000
7309 BEGAP45100256140.585009000
7309 BEGAPH45100256140.585009000
7309 BEGBP45100256140.585009000
7309 BEGBY45100256140.590009000
7309 BEP451002555.937.585008000
7409 BCBM451202985.25575007500
7409 BGBM451202985.25575007500
7409 BGM451202985.25575007500
7210 ACCBM50902045.535.5950014000
7210 BE-2RZP50902037.728.590007000
7210 BECBJ509020403190009000
7210 BECBM5090204031900011000
7210 BECBP509020403190009000
7210 BECBPH509020403190009000
7210 BECBY509020403190009000
7210 BEGAP509020403190009000
7210 BEGBP509020403190009000
7210 BEP50902037.728.590008500
7310 ACCBM50110278357800012000
7310 BE-2RZP501102768.947.575006000
7310 BECAM50110277551750010000
7310 BECBJ5011027755175008000
7310 BECBM50110277551750010000
7310 BECBP5011027755175008000
7310 BECBY5011027755180008000
7310 BEGAF501102768.947.575007500
7310 BEGAM50110277551750010000
7310 BEGAP5011027755175008000
7310 BEGAPH5011027755175008000
7310 BEGAY5011027755180008000
7310 BEGBP5011027755175008000
7310 BEGBY501102774.15175007500
7310 BEP501102768.947.575007500
7410 BCBM501303195.66470009000
7410 BGAM501303195.66470009000
7410 BM501303195.66470009000
7211 ACCBM55100215745850012000
7211 BE-2RZP551002146.23680006300
7211 BECBJ5510021494080008000
7211 BECBM55100214940800010000
7211 BECBP5510021494080008000
7211 BECBPH5510021494080008000
7211 BECBY5510021494080008000
7211 BEGAP5510021494080008000
7211 BEGBY5510021494080008000
7211 BEP551002146.23680007500
7311 ACCBM551202996.567750011000
7311 BECBJ5512029856070007000
7311 BECBM5512029856070009000
7311 BECBP5512029856070007000
7311 BECBPH5512029856070007000
7311 BECBY55120299065.570007000
7311 BECCM5512029856070009000
7311 BEGAM5512029856070009000
7311 BEGAP5512029856070007000
7311 BEGAY5512029856070007000
7311 BEGBM5512029856070009000
7311 BEGBP5512029856070007000
7311 BEGBY5512029856070007000
7311 BEP551202979.35570006700
7411 BCBM551403311176.563008000
7411 BGAM551403311176.563008000
7411 BGBM551403311176.563008000
7411 BGM551403311176.563008000
7411 BM551403311176.563008000
7212 ACCBM601102269.556800011000
7212 BECBJ6011022615070007500
7212 BECBM6011022615070009500
7212 BECBP6011022615070007500
7212 BECBPH6011022615070007500
7212 BECBY6011022615070007500
7212 BEGAM6011022615070009500
7212 BEGAP6011022615070007500
7212 BEGBP6011022615070007500
7212 BEP601102257.245.570007000
7312 ACCBM601303111685700010000
7312 BECAP601303110476.563006700
7312 BECBJ601303110476.563006700
7312 BECBM601303110476.563008500
7312 BECBP601303110476.563006700
7312 BECBPH601303110476.563006700
7312 BECBY601303110476.563006700
7312 BECCM601303110476.563008500
7312 BEGAM601303110476.563008500
7312 BEGAP601303110476.563006700
7312 BEGAY601303110476.563006700
7312 BEGBM601303110476.563008500
7312 BEGBP601303110476.563006700
7312 BEGBY601303110476.563006700
7312 BEP601303195.669.563006000
7412 BCBM601503511986.556007500
7412 BGAM601503511986.556007500
7412 BGBM601503511986.556007500
7412 BM601503511986.556007500
7213 ACCBM651202381.565.5700010000
7213 BECBJ651202369.55767006700
7213 BECBM651202369.55767008500
7213 BECBP651202369.55767006700
7213 BECBY651202369.55767006700
7213 BEGAF651202366.35467006300
7213 BEGAP651202369.55767006700
7213 BEGAPH651202369.55767006700
7213 BEP651202366.35467006300
7313 ACCBM651403313296.563009500
7313 BECBF65140331088060005600
7313 BECBJ651403311686.560006300
7313 BECBM651403311686.560008000
7313 BECBP651403311686.560006300
7313 BECBPH651403311686.560006300
7313 BECBY651403311686.560006300
7313 BECCM651403311686.560008000
7313 BEGAF65140331088060005600
7313 BEGAM651403311686.560008000
7313 BEGAP651403311686.560006300
7313 BEGBM651403311686.560008000
7313 BEGBP651403311686.560006300
7313 BEGBY651403311686.560006300
7313 BEP65140331088060005600
7413 BCBM651603713096.553007000
7413 BGBM651603713096.553005300
AMS 22 ABP69.85158.7534.92513810460006000
7214 ACCBM70125248368670010000
7214 BECBJ7012524726063006300
7214 BECBM7012524726063008000
7214 BECBP7012524726063006300
7214 BECBPH7012524726063006300
7214 BECBY7012524726063006300
7214 BEGAF701252467.65663006000
7214 BEGAM7012524726063008000
7214 BEGAP7012524726063006300
7214 BEP701252467.65663006000
7314 ACCBM701503514311060008500
7314 BECAP70150351279856005600
7314 BECBJ70150351279856005600
7314 BECBM70150351279856007000
7314 BECBP70150351279856005600
7314 BECBPH70150351279856005600
7314 BECBY70150351279856005600
7314 BEGAF70150351199056005300
7314 BEGAJ70150351279856005600
7314 BEGAM70150351279856007000
7314 BEGAP70150351279856005600
7314 BEGAPH70150351279856005600
7314 BEGAY70150351279856005600
7314 BEGBY70150351279856005600
7314 BEP70150351199056005300
7414 BCBM701804215912748006300
7414 BGAM701804215912748006300
7215 BECBJ751302573.565.560006300
7215 BECBM751302573.565.560008000
7215 BECBP751302573.565.560006300
7215 BECBPH751302573.565.560006300
7215 BECBY751302573.565.563006300
7215 BEGAM751302573.565.563006300
7215 BEGAP751302573.565.560006300
7215 BEGAY751302573.565.563006300
7215 BEP751302570.26060005600
7315 BECBJ751603713210453005300
7315 BECBM751603713210453006700
7315 BECBP751603713210453005300
7315 BECBY751603713210453005300
7315 BEGAM751603713210453006700
7315 BEGAP751603713210453005300
7315 BEGAPH751603713210453005300
7315 BEP75160371259853005000
7415 BCBM751904516814045006000
7415 BGAM751904516814045006000
7415 BGBM751904516814045006000
AMS 24 ABP76.2177.839.68816313753005000
7216 BECBJ8014026857556005600
7216 BECBM8014026857556007000
7216 BECBP8014026857556005600
7216 BECBPH8014026857556005600
7216 BECBY8014026857556005600
7216 BEGAF801402680.669.556005300
7216 BEGAM8014026857556007000
7216 BEGAP801402680.669.556005300
7216 BEGAPH8014026857556005600
7216 BEP801402680.669.556005300
7316 BECBJ801703914311850005000
7316 BECBM801703914311850006300
7316 BECBP801703914311850005000
7316 BECBPH801703914311850005000
7316 BECBY801703914311850005000
7316 BECCM801703914311850006300
7316 BEGAM801703914311850006300
7316 BEGAP801703914311850005000
7316 BEGAY801703914311850005000
7316 BEGBY801703914311850005000
7316 BEP801703913511050004500
7416 CBM802004817815343004300
7416 GAM802004817815340004300
7416 M802004817815340004300
7217 BECBJ85150281029053005300
7217 BECBM85150281029053006700
7217 BECBP85150281029053005300
7217 BECBY85150281029053005300
7217 BEGAF851502895.68353005000
7217 BEGAP851502895.68353005000
7217 BEP851502895.68353005000
7317 BECBF851804114612245004300
7317 BECBJ851804115613245004800
7317 BECBM851804115613245006000
7317 BECBP851804115613245004800
7317 BECBY851804115613245004800
7317 BECCM851804115613245006000
7317 BEGAF851804114612245004300
7317 BEGAM851804115613245006000
7317 BEGAP851804115613245004800
7317 BEGAPH851804115613245004800
7317 BEP851804114612245004300
7417 BACBMC852105219016640004000
7417 BAGAMC852105219016640004000
ALS 28 ABP88.9165.128.57512711253005000
7218 BECBJ901603011610450005000
7218 BECBM901603011610450006300
7218 BECBP901603011610450005000
7218 BECBY901603011610450005000
7218 BECCM901603011610450005000
7218 BEGAF901603010896.550004500
7218 BEGAM901603010896.550006300
7218 BEGAP901603011610450005000
7218 BEGAY901603011610450005000
7218 BEP901603010896.550004500
7318 BECBJ901904316614643004500
7318 BECBM901904316614643005600
7318 BECBP901904316614643004500
7318 BECBY901904316614643004500
7318 BEGAM901904316614643005600
7318 BEGAP901904316614643004500
7318 BEGAPH901904316614643004500
7318 BEGAY901904316614643004500
7318 BEP901904315613443004000
7418 CBM902255421219338003800
7418 GAM902255421219336003800
7219 BECBM951703212911845006000
7219 BECBP951703212911845004800
7219 BECBY951703212911845004800
7219 BEGAM951703212911845006000
7219 BEGAPH951703212911845004800
7219 BEP951703212410845004300
7319 BECBM952004518016340005300
7319 BECBP952004518016340004300
7319 BECBY952004518016340004300
7319 BEGAF952004516815040003800
7319 BEGAM952004518016340005300
7319 BEGAP952004518016340004300
7319 BEGAY952004518016340004300
7319 BEGBY952004518016340004300
7319 BEM952004516815040004000
7319 BEP952004516815040003800
7419 CBM952505524223634003400
7419 GAM952505524223634003400
7419 M952505524223634003400
7220 BECBM1001803414313443005600
7220 BECBP1001803414313445004500
7220 BECBY1001803414313445004500
7220 BECCM1001803414313443005600
7220 BEGAM1001803414313443005600
7220 BEGAY1001803414313445004500
7220 BEP1001803413512245004000
7320 BECBM1002154721620838005000
7320 BECBP1002154721620838004000
7320 BECBY1002154721620838004000
7320 BECCM1002154721620838005000
7320 BEGAF1002154720319038003600
7320 BEGAM1002154721620838005000
7320 BEGAP1002154721620838004000
7320 BEGBY1002154721620838004000
7320 BEM1002154720319038003600
7320 BEP1002154720319038003600
7420 CBM1002656026527032003200
ALS 32 ABP101.6184.1531.7515914345004500
7221 BECBM1051903615615040005300
7221 BECBP1051903615615040004300
7221 BEP1051903614813740003800
7321 BECBM1052254921620836004800
7321 BECBP1052254921620836003800
7321 BEGAM1052254921620836004800
7321 BEP1052254920319336003400
7222 BECBM1102003816315640005000
7222 BECBP1102003816315640004000
7222 BECBY1102003816315640004000
7222 BECCM1102003816315640005000
7222 BEGAF1102003815314340003600
7222 BEP1102003815314340003600
7322 BECBM1102405024024534004500
7322 BECBP1102405024024534003600
7322 BECBY1102405024024534003600
7322 BECCM1102405024024534004500
7322 BEGAM1102405024024534004500
7322 BEGBM1102405024024534004500
7322 BEM1102405022522434003400
7322 BEP1102405022522434003200
7024 BGM1201802887.19340004000
7224 BCBM1202154016516336004000
7224 BGAM1202154016516336004000
7224 BM1202154016516336004000
7324 BCBM1202605523825030003600
7324 BGAM1202605523825030003600
7324 BGBM1202605523825030003600
ALS 40 ABM127228.634.92518619036003600
7226 BCBM1302304018619334003800
7226 BGAF1302304018619334003400
7226 BGAM1302304018619334003800
7226 BM1302304018619334003800
7326 BCBM1302805827630528003400
7326 BGAM1302805827630528003400
7326 BM1302805827630528003400
7028 BGM1402103311412934003400
7228 BCBM1402504219921230003600
7228 BGAM1402504219921230003600
7228 BM1402504219921230003600
7328 BCBM1403006230234526003000
7328 BGAM1403006230234526003000
7030 BGM1502253513314632003200
7230 BCBM1502704521624028003200
7230 BGAM1502704521624028003200
7330 BCBM1503206533239024002800
7330 BGAM1503206533239024002800
7232 BCBM1602904825530028003000
7232 BGAM1602904825530028003000
7332 BCBM1603406835844024002600
7034 BGM1702604217220420002800
7234 BCBM1703105228134524002800
7334 BCBM1703607239049022002600
7036 BGM1802804619524026002600
7236 BCAM1803205229137524002600
7236 BCBM1803205229137524002600
7336 BCBM1803807541054020002400
7038 BGM1902904619925524002400
7238 BCBM1903405530740522002600
7338 BCBM1904007844260020002200
7040 BGM2003105122529022002200
7240 BCBM2003605832543020002400
7340 BCBM2004208046265519002200
7044 BGM2203405625535520002000
7244 BCBM2204006539056018002200
7344 BCBM2204608849472016001700
7048 BGM2403605626037519001900
7248 BCBM2404407236454016001700
7348 BCBM2405009555980014001500
7052 BGM2604006533251017001700
7252 BM2604808050778014001500
7056 BGM2804206533854016001600
7256 BM2805008050783014001400
7060 AGM3004607442369515001600
7060 BGM3004607437763014001500
7260 BCBM3005408555393013001300
7064 BGM3204807439067013001400
71964 AC3204405635158515001600
7264 BCBM32058092572102012001200
7068 BGM3405208244981512001300
71968 ACMB3404605633858515001500
7072 AGM3605408252095013000
7072 AM3605408252095013001300
7072 BGM3605408246285012001200
71872 ACMB3604403823442515001500
71972 ACMB3604805635163014001500
71972 AMB3604805633861014001500
71972 BM3604805630255014001500
4669533805206534561012001200
7076 AM3805608250795012001300
7076 BGM3805608246885011001200
7076 BM3805608246885011001200
70876 AMB3804803119035513001400
71876 ACGAMB3804804629150013001400
71976 ACGAMB3805206541073513001300
3072384006009060511809501200
7080 AM4006009060511809501200
7080 BM40060090527102010001100
71980 AM4005406540373512001200
7280 BM4007201037281500900950
4684314105607042383011001100
7084 AM42062090605118011001100
7084 BGM42062090540106010001000
71984 AGAM4205606541076512001200
71984 AM420560654107651200
71984 BM4205606536467012001200
7088 AM44065094650132010000
7088 BM440650945721180950950
71988 ACMB44060074507104011000
70892 AM4605803726556011001100
7092 AM46068010068914609500
7092 BM4606801006181290900900
71892 AGMB4605805637176511001100
71992 ACM4606207450710401001100
7096 AM48070010070215309501000
7096 BM4807001006241340850900
70/500 AM5007201007151600900950
70/500 BM5007201006371400800850
708/500 AMB5006203727662010001000
718/500 AGMB5006205639085010001000
718/500 AMB5006205639085010001000
719/500 AGMB5006707855312209501000
70/530 AM5307801128321900800850
70/530 BM5307801127411700750800
718/530 AMB530650563909009501000
719/530 ACM530710826181340850900
BA1B 311585 A54063045260600850900
70/560 AMB5608201157931900700
718/560 AMB56068056397930850900
719/560 AMB560750855921290800850
70/600 AGMB6008701188842160700750
708/600 AGMB60073042338735800850
708/600 AMB60073042338735800850
718/600 AMB600730604491100800850
719/600 ACM600800907151730750800
70/630 AMB6309201289562450560700
70/670 AMB67098013611703100560
718/670 ACMB670820695531290700750
718/670 AMB670820695271250700750
70/710 AMB7101030140119032505600
718/710 ACMB710870746051630630
718/710 AMB710870745721560630670
719/710 ACMB7109501068522200600630
70/750 AMB750109015013003650530560
718/750 ACMB750920786501800600630
718/750 AGMB750920786181730600630
BA1B 31157676288963.54491270560600
70/800 AMB800115015512503650450
70/850 AMB850122016513804150400
718/850 AMB8501030826891860500530
70/900 AMB900128017015604900400430
BA1B 3077889001030634161270450480
70/950 AMB950136018016305200380400
70/1000 AMB1000142018516305400360380
718/1000 AMB100012201009232750400430
70/1060 AMB10601500195168057003200
70/1120 AMB11201580200178064003000
718/1120 AMB11201360106106037503400
70/1180 AMB1180166021217406200280280
70/1250 AMB12501750218199076502400
708/1250 AMB12501500808062700280300
718/1250 AMB1250150011211403900280300
  • صفحه اول
  • قبلی
  • صفحه آخر

بیشتر

کاربردها و موارد استفاده
  • پمپ های صنعتی
  • کمپرسور
  • دست زدن به مواد
  • موتورهای الکتریکی
ویژگی ها و مزایا
  • ظرفیت حمل بار بالا شانه پایین باعث می شود تعداد زیادی توپ در یاتاقان گنجانده شود و ظرفیت حمل بار نسبتاً بالایی به آن می دهد.
  • خواص خوب دویدن شتاب و کاهش سرعت سریع امکان پذیر است.
  • نصب آسان یاتاقانهای قابل رقابت جهانی برای پاکسازی داخلی صحیح یا پیش بارگیری ، نیازی به تنظیم نیست.