با دقت بالا در عملکرد ، سرعت بالا و سختی سیستم بالا ، یاتاقان های فوق العاده دقیق SKF برای ابزارهای ماشین آلات و سایر کاربردهای دقیق مانند آسیاب های نورد ، اتومبیل های مسابقه ای و شناورهای دریایی ایده آل هستند. بلبرینگ ها همچنین سر و صدا ، لرزش و تولید گرما را به حداقل می رسانند.
با گسترده ترین مجموعه موجود ، شما بلبرینگ های متناسب با عملکرد خاص خود را انتخاب می کنید. ما همچنین سفارشی سازی و دسترسی جهانی به دانش برنامه های خود و همچنین مراکز خدمات در 15 کشور را در سراسر جهان ارائه می دهیم.
مجموعه ما شامل درجه فولاد NitroMax با مارک تجاری SKF (برای طراحی های خاص) است که سه برابر بیشتر از یاتاقان های فولادی استاندارد عمر مفید بیشتری دارد. ما همچنین بلبرینگ های ترکیبی با عناصر نورد سرامیکی ، به ویژه برای کاربردهای با سرعت بالا ، ارائه می دهیم.

محصولات

یاطاقان توپ ، تماس زاویه ای

این نوع یاطاقانها با انتخاب گسترده ای از طرحها و مواد – از جمله چهار سری بعد ISO در اجرای بیشمار – در هر برنامه ای که نیاز به یاتاقان های دقیق باشد ، می توانند تقریباً در هر کاربردی گنجانده شوند.

محصولات

یاطاقان غلتکی استوانه ای

تک ردیف و دو ردیف در سه طرح و سری مختلف تولید می شوند. یاتاقان ها به ویژه برای دوک های ابزار ماشین آلات که در آنها ترتیب تحمل نیاز به بارهای شعاعی سنگین و سرعت های بالا دارند ، مناسب است در حالی که یک …

محصولات

یاطاقان توپ ، محوری زاویه ای جهت دار

موقعیت مکانی محورهای دوک را به صورت محوری در هر دو جهت فعال کنید. موجود در دو سری مختلف و در نظر گرفته شده برای نصب با یاطاقان غلتکی استوانه ای مربوطه در همان سوراخ مسکن ، برای ماشینکاری ساده سوراخ سوراخ.

محصولات

یاطاقان غلتکی استوانه ای محوری-شعاعی

این یاتاقان ها معمولاً برای پشتیبانی از میزهای چرخان ، میزهای نمایه سازی و سر فرزها استفاده می شوند. طراحی داخلی آنها ، همراه با درجه بالایی از دقت عملکرد ، موقعیت دقیق قطعه کار یا سر کار را امکان پذیر می کند.

محصولات

یاطاقان توپ های محرک تماس زاویه ای برای محرک های پیچ

در برنامه های محرک پیچ و سایر برنامه هایی که به پشتیبانی شعاعی و محوری قابل اعتماد نیاز است ، همراه با هدایت محوری بسیار دقیق شافت مفید است.

محصولات

مهره های قفل دقیق

نصب ساده ، با پین قفل یا پیچ قفل محوری ، طراحی شده برای قرار دادن یاتاقان ها و سایر اجزا در برنامه هایی که به دقت بالا و قفل قابل اعتماد نیاز است.

محصولات

سنج

مخصوص اندازه گیری ساده و دقیق هنگام نصب یاتاقان های غلتکی استوانه ای با سوراخ مخروطی در کاربردهای دقیق. همچنین برای انواع دیگر برنامه ها نیز مفید است.

محصولات

بیشتر

آیا تحمل فوق العاده دقیق شما مطابقت مناسبی دارد؟

دسترسی سریع به داده های محصول ، دستورالعمل های نصب ، گزارش ها و برای یک روش ساده و دقیق برای گروه بندی یاتاقان های قابل تطبیق با برنامه مدیر فوق دقیق SKF.

مقالات
دانلود ها