نمایندگی SKF

مشاوره رایگان و اطمینان از اصالت کالا  09123306585

نمایندگی skf
نمایندگی skf و محصولات آن

معرفی کامل شرکت skf

نمایندگی skf:

 skf با قدمت چندین ساله با ابداع فوق العاده خود در صدر نگاه های تاجران و شرکتهای نمایندگی است تا بتوانند امتیاز همکاری گسترده با این شرکت معتبر جهانی را کسب کنند و در تامین نیاز بازار کشورهای خود سهیم باشند .

آلمان اولین کشوری است که نمایندگی شرکت skf را به خود اختصاص داد و فرانسه ، اتریش ، انگلیس در رده های بعدی قرار گرفتند. ایران هم از این قاعده ی بازی تجارت بی بهره نمانده است.

اینگونه که مشهود است شرکت skf در ایران نماینده یا نمایندگی ندارد اما خود به  طور مستقیم و از طریق دفتر خود در ایران و شهر تهران فعالیت می کند.

skf دارای گواهینامه جهانی استانداردهای ISO 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی)، ISO 50001 (مدیریت انرژی) و OHSAS 18001 (بهداشت و ایمنی) است. عملیات آن همچنین مطابق با استانداردهای ISO 9001 یا استانداردهای صنعت مشتری قابل اجرا، به عنوان مثال ISO/TS 16949 (خودرو)، AS9100 (هواپیمایی)، یا IRIS (راه آهن) برای سیستم های مدیریت کیفیت گواهی شده است.

 هر شرکتی برای گسترش کار و کسب سود و منفعت بالا و جلب مشتری امتیازاتی چشم گیر برای خریدارمحصولات خود مد نظر قرار می دهد، مثل فروش نقدی یا 30 روزه  تا بتواند در بازار رقابت حضور داشته باشد و هم مشتری بیشتری را جذب کند و کار خود را گسترش دهد.

برای این کار لازم به آموزش نیروهای مجرب و کارکشته در زمینه کاری مرتبط است که باید دانش مورد نیاز را کسب کنند پس کسب اطلاعات ضروری و آموزش تجربی نیاز مبرم هر نمایندگی است تا بتواند موقعیت خود را در نظر شرکت مادر و هم در دید مشتری و رقبا بالا ببرد.

نماینده نقش حساب شده ای در پیشرفت اقتصاد کشور هم می تواند داشته باشد، زیرا که هر چه کالای با کیفیت و مقرون به صرفه ای وارد چرخه بازار شود ارز کمتری از کشور خارج شده و نیاز بازار هم به کالاهای اساسی تامین می شود و نمایندگی می تواند از تسهیلات دولتی و غیر دولتی در موارد نیاز استفاده کند.

برای اخذ نمایندگی skf و آغاز معرفی کامل شرکت skf بهتر است از خود نام شرکت شروعی داشته باشیم که در جهان پر آوازه است و میدان داری می کند.

شرکت بلبرینگ سوئد به لاتین Svenska Kullagerfabriken ، شرکت تولیدی در کشور سوئد است که در 16 فوریه سال 1907 در شهر گوتنبورگ یا همان یوتبری توسط سون وینکوئیست که بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی را اختراع کرد تاسیس شده است .

هم اکنون هم دفتر مرکزی این شرکت در شهر گوتنبرگ قرار دارد. شرکت skf از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت ها در امر تولید بلبرینگ است . این شرکت حدود 108 کارخانه و شرکت تولیدی در کل دنیا را داراست که در بیشتر از 130 کشور با 44000 نیرو در قسمتهای مختلف فعالیت دارند.

شرکت skf انواع یاتاقان ها، سیستمها و مواد روان کاری ، آب بندها ، تعمیر تجهیزات و نگهداری آن ، ماشین آلات ، وسایل مکاترونیک، امکانات انتقال نیرو و… را با ایده ها و طراحی و کیفیت بالا در اختیار بازار و خریدار قرار می دهد.

تولیدات این شرکت در صنایع سبک و سنگینی چون معدن مس و آهن ، نفت و گاز، فولاد ونساجی ، پتروشیمی، سیمان ، غذایی و آشامیدنی و پمپ سازی به کار می رود و حالا این شرکت بر روی موضوع ابداع شیوه مفید و کارساز برای کاهش اثرات منفی زیستی و محیطی محصولاتش در طی استفاده از آنها در جهان متمرکز ساخته است که از هر لحاظ اهمیت فراوانی برای جهانیان دارد و ارزش کالاهای تولیدی این شرکت را افزایش می بخشد و در صورت نیاز می تواند از کمک دیگر شرکتها یا نهادهای دیگر در جهان بهره مند شود.

نمایندگی skf و کاربرد آن

پیشنهاد می کنیم مقاله  خرید بلبرینگ FAG  را نیز دنبال نمایید

محصولات برند skf

از محصولات این برندکه معمولا در نمایندگی skf وجود دارد می توان به بلبرینگ ها و یاتاقان ، رولبرینگ ، هوزینگ ، گریس و روغن‌های صنعتی و … اشاره کرد . در شرکت فوق به طور معمول هر نوع بلبرینگ و غلتکی که ساخته می شود در قسمت های گوناگون استفاده می شود و تنوع نیازها و برنامه های عملیاتی را برطرف می کند.

یاتاقان های تولیدی این مجموعه قادر است بار سنگینی را تحمل کنند. یاتاقان های ساخته شده دارای امکانات قفل محوطه ، درز بند و روان کننده می باشند.

از نکات شگرف شرکت ، واحدهای استاندارد فولادی skf ، مجموعه ای از محصولاتی را داراست که صنایع خاصی از جمله : صنایع غذایی، آشامیدنی و دارویی را مورد هدف قرار می دهد. شرکت skf مهره های یاتاقانی را معرفی و تولید می کند که این محفظه ها با کیفیت بسیار مرغوب ، نصب و جابجایی راحت و طراحی بی نظیر خود توانسته در جهان ، شهرت و اعتبار ارزشمندی کسب کند.

محصولاتی که شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد دارای ویژگی هایی است که مشتریان طالب آنند از جمله ، بهبود بهره وری محصولات و انرژی. کاهش هزینه تعمیر و نگهداری محصول، بستر بهینه سازی طرح های جدید و مطلوب .

 همه ی این علت و معلول ها و عناوین تعریفی برند به دلیل کیفیت بالای محصولات است که این برند را از دیگر برندهای موجود در بازار متمایز ساخته و از سال های دیرین نه تنها از بازار رقابتها کنار نرفته بلکه جزو اولین های خود شده و چه بسا که از رقیبان خود هم پیشی گرفته و در پیشرفت چرخه اقتصادی کشور سوئد هم نقش قابل توجهی داشته و دارد.

خرید از نمایندگی skf از نکات مهم و ضروری به شمار می رود تا منجر به رضایت حتمی و کامل مشتریان و هم پرسنل شرکت تولید کننده و نیز نمایندگی های واقعی کالاها شود.

سودجویان همیشه در کمین هستند تا با عنوان قیمت پایین و وعده های پوچ و ادعاهای واهی نظر مشتری را به خود جلب کنند و با تبلیغ دروغین محصول بی کیفیت و غیر اصل را در قالب کالای اصل به مشتری بفروشند و صحنه معامله را ترک کنند.

اینکه مشتری خرید خود را از نمایندگی های مجاز انجام دهد، هم برای شرکت تولید کننده و هم توزیع کننده اهمیت بسیاری دارد چرا که بازار فروش محصولات تقلبی برچیده می شود  و دست سودجویان و نماینده های قلابی از هرگونه سود و بازار گرمی و احتکار کوتاه می شود. هم محصولات اصل و باکیفیت و استاندارد به مشتریان می رسد و هم شرکتهای مبدا و زیرمجموعه سود می برند ، کیفیت نامرغوب روانه بازار نمی شود و به شرکت تولیدی لطمه نمی زند ، مشتری متحمل هزینه های گزاف برای تهیه اجناس تقلبی نمی شود و نیز هزینه اضافی برای خرید مجدد محصول اما اصل هم نمی شود، از خدمات پس از فروش و گارانتی و دیگر مزایای تشویقی تعیین شده توسط شرکت از طریق نمایندگی معتبر بهره مند می شود.

از وجود کارشناسان آموزش دیده و مجرب شرکت و دانش و تجربیات آنها که در نمایندگیهای معتبر حضور دارند هم استفاده می کنند.

از عمر قطعات خریداری شده اصل کاسته نمی شود چون که به دست توانای مهندسین کاربلد نصب و توضیحات لازم برای استفاده صحیح از محصول خریداری شده توسط مشتری اعلام و خریدار را از کاربرد و ویژگی محصول مطلع می سازد و در نتیجه بازار از اجناس بی ارزش پر نمی شود و خریدار را از خرید محصولات اصل دلسرد نمی کند.

مسلما فروشندگان کالاهای تقلبی سعی در بدست گرفتن بازار را دارند که نباید با کم دقتی این فرصت را در اختیار آنها قرار دهیم. تحقیق و خرید کالای اصل هرگز پشیمانی به همراه ندارد.

کاربرد رولبرینگ و عوامل موثر بر قیمت رولرینگ

مزیت های خرید از نمایندگی skf

بلبرینگ skf

مشخصات و برتری های محصولات skf

در بازاریابی محصولات، سطح بندی محصولات از مهم ترین موضوعات تجارت است. این محصولات در نمایندگی skf    با ارائه ضمانت نامه معتبر ، مشتریان را نسبت به یک خرید مطمئن آگاه می سازد.

بلبرینگ خود تنظیم : بلبرینگ خود تنظیم skf در صنایعی مثل بافندگی و ریسندگی مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت تنظیم خودکار به صورت زاویه حداکثر 3 درجه دارد که انحراف محور را آسان می کند.

رولبرینگ سوزنی: رولبرینگ سوزنی با طراحی خوب و مناسب می تواند از جمع شدن و برخورد بعضی از قطعات جلوگیری کرده و عمر قطعات را افزایش دهد.

رولبرینگ مخروطی : شکل این رولبرینگها از ساچمه های بشکه ای شکل تولید شده که نمایندگی بلبرینگ به صورت روانکاو گریس شده به مشتریان تحویل می دهد.

بلبرینگ کف گرد: این  بلبرینگها به صورت تک ردیفه و هم دو ردیفه تولید می شود تا حمل بار راحت تر انجام شود . این بلبرینگ نباید با بارهای شعاعی تماسی داشته باشد.

هرکدام از این محصولات که عنوان شده است در جایگاه خود منحصر به فرد بوده و موجب رضایت کامل مشتری می شود. با استفاده از مهندسین با درایت و تامین نیاز مشتری با کالای اصل ، ارزش و کیفیت کالا حفظ و اعتماد مشتری جلب می شود .

شرکت skf محصولات بسیاری را روانه بازار کرده است که به چند مورد بسنده شد. این شرکت معروف محصولات خود را گسترش می دهد و سعی دارد تولیدات خود را هم افزایش دهد و هم کالاهای جدیدی به لیست چرخه ی تولید شرکت خود بیافزاید که می تواند به آسایش و آرامش هر چه بیشتر زندگی بشر کمک کند.

نمایندگی skf و مشخصات و برتری های محصولات skf
بلبرینگ skf

محصولات برند skf آوازه نامی است که خیلی از دیگر برندهای موجود بازار در تلاشند که به سطح بالاتری از شرکت skf برسند که تا به امروز میسر نشده است چرا که این شرکت تمام تلاش خود را برای کسب رضایت صددرصدی مشتری به کار می برد .

امروزه اینترنت و فضای مجازی از اصلی ترین راه های تجارت و کسب وکار به شمار می رود که جهان را درگیر خود ساخته است و لازمه گسترش تجارت است که مسافت، زبان، فرهنگ، وکل تفاوتها را کنار گذاشته و ارتباطات را گسترش می دهد. در زمینه سود آوری و خرید و فروش هم اینترنت جایگاه مهمی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و از رقبا پیشی گرفت. برای همین منظور از سایت های معتبر اینترنتی باید بهره برد که امروزه اکثر شرکت ها سایت مختص خود را طراحی و روانه بازار می کنند که شرکت  skf هم از این موضوع مبرا نیست و برای معرفی و فروش محصولات خود از نعمت اینترنت استفاده بهینه کرده و محصولات منحصر به فرد خود را به جهانیان با دادن نمایندگی skf شناسانده و به مشتریان خدمات ارزنده ای ارائه داده و تولیدات مرغوب و اورجینال را به دست مشتریان خود می رساند.

بلبرینگ اصل

محصولات برند skf آوازه نامی است که خیلی از دیگر برندهای موجود بازار در تلاشند که به سطح بالاتری از شرکت skf برسند که تا به امروز میسر نشده است چرا که این شرکت تمام تلاش خود را برای کسب رضایت صددرصدی مشتری به کار می برد و علاوه بر آن محیط زیست هم از موضوعات حیاتی برای طراحان و مهندسین این شرکت مبدل شده است که دغدغه ی قابل توجه و شگرفی است .

امروزه اینترنت و فضای مجازی از اصلی ترین راه های تجارت و کسب وکار به شمار می رود که جهان را درگیر خود ساخته است و لازمه گسترش تجارت است که مسافت، زبان، فرهنگ، وکل تفاوتها را کنار گذاشته و ارتباطات را گسترش می دهد. در زمینه سود آوری و خرید و فروش هم اینترنت جایگاه مهمی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و از رقبا پیشی گرفت. برای همین منظور از سایت های معتبر اینترنتی باید بهره برد که امروزه اکثر شرکت ها سایت مختص خود را طراحی و روانه بازار می کنند که شرکت  skf هم از این موضوع مبرا نیست و برای معرفی و فروش محصولات خود از نعمت اینترنت استفاده بهینه کرده و محصولات منحصر به فرد خود را به جهانیان با دادن نمایندگی skf شناسانده و به مشتریان خدمات ارزنده ای ارائه داده و تولیدات مرغوب و اورجینال را به دست مشتریان خود می رساند.

در این جا لازم به ذکر است که اعتبار سایت برای خرید باید حتما بررسی شود تا اسیر تله های دلالان و رقبای برند skf نشد که همیشه در کمین اند که سود بیشتری کسب کرده و از رقیب پیشی بگیرند .پس ابتدا از اصل بودن سایت اطمینان حاصل کرده سپس اقدام به خرید نمایید.

امروزه اس کا اف از بزرگترین تولید کننده های  بلبرینگ و یاطاقان در جهان است که در بیش از 100 کشور محصولات خود را توزیع نموده است. این شرکت همچنین تولید کننده انواع گریس و روان کننده های حرفه ای نیز می باشد. این شرکت بزرگترین شبکه توزیع صنعتی در صنعت و از طرفی یکی از بزرگترین شرکتهای عمومی در جهان است.

اگرقصد خرید بلبرینگ با ضمانت اصالت کالا هستید این لینک را دنبال نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *