تاریخچه-ی-نمایندگی-koyo

تاریخچه-ی-نمایندگی-koyo


نمایندگی-koyo

نمایندگی Koyo اسم یکی از بزرگترین شرکت های دنیا می باشد که در زمینه بلبرینگ فعالیت زیادی دارد. این فعالیت در تمامی دنیا انجام می شود و بیشتر مردم برای استفاده از محصولات این شرکت از نمایندگی koyo استفاده می کنند. این شرکت نمایندگی های زیادی را در سراسر دنیا دارد و از مهمترین نمایندگی های آن در ایران می باشد.

همیشه نمایندگی ها موارد و وسایلی که به فروش می رسانند از همه دنیا ارزانتر می باشد، زیرا مستقیم از خود شرکت تولیدی آن را برای شما ارسال می کنند که هزینه های زیادی را برای مشتری کاهش می دهد. توان مهندسی این سازه بسیار بالا می باشد به این صورت که بلبرینگ های تولیدی دارای قطرهای مختلفی می باشند که برخی از آنها یک میلیمتر و برخی نیز تا هفت متر خواهند بود. این به این معنا می باشد که همه وسیله ها می توانند از این بلبرینگ ها استفاده کنند.

نمایندگی این محصول در ایران نیز فعالیت های زیادی دارد و در این سال ها توانسته است بهترین کیفیت از این محصول را برای هموطنان عزیز ارائه دهند.

این نمایندگی می تواند بهترین نوع بلبرینگ را از خود شرکت در تعداد خیلی بالایی برای افرادی که خریداران این کالا هستند عرضه کنند. مدل های مناسبی که در این نمایندگی ها وجود دارد نشان دهنده مهندسی و متریال های کاملا نوظهوری می باشد که در تولید آن به کار رفته اند و همگی استاندارد هستند.

محصولاتی از جنس سرامیکی و انواع مختلفی از این کالا به منظور استفاده از صنعت های مختلفی تولید شده اند که بیشترین کارایی را از خود نشان می دهند. ما برای آنکه نمایندگی koyo را بیشتر معرفی کنیم در قسمت بعدی به طور مفصل در این باره سخن می گوییم.

معرفی کامل نمایندگی koyo

معرفی کامل برند koyo

نمایندگی koyo را می توانیم اینگونه برای شما معرفی کنیم که در دنیا سرآمد شرکت های مختلفی بوده و جایگاه بالایی دارد به طوری که در سراسر دنیا دارای نمایندگی های فروشی می باشد و مشتریان زیادی روزانه از این شرکت خریداری می کنند که این موضوع نشان دهنده این است که می توان به این محصولات اعتماد داشت.

خرید بالا نشان دهنده رضایت مشتری از این کالا می باشد. در حال حاضر این نمایندگی توانسته است سابقه ای بر ۱۰۰ سال داشته باشد که با نمایندگی های مختلفی که دارد توانسته در صدر جدول قرار بگیرد. به طور کلی دارای ۱۸ کارخانه تولیدی در کشورهای مختلف جهان می باشد و در سه قاره مهم دنیا یعنی آسیا، اروپا و آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی دارای مرکز های مختلفی می باشد که سبب رشد این شرکت شده است. این نمایندگی ها می توانند بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند.

صنایع مختلفی همچون خودرو سازی و ابزار آلات کشاورزی، ساختمان و صنایع سنگین و چرخ دنده از محصولاتی می باشند که برای تولید به این محصول نیازمند هستند. این مراکز به دلیل اینکه باید محصول را به صورت مستقیم بخرند تا هزینه معقولی را برای آن بپردازند بهتر است از طریق نمایندگی های فعال اقدام کنند.

محصولات شرکت کویو در حال حاضر در ایران سابقه ای طولانی مدتی دارد و انواع این صنایع می توانند از طریق مراجعه به بازرگانی اسپین بلبرینگ محصول اصل خود را بخرند. متاسفانه بسیاری از محصولاتی که در بازار می باشند دارای کیفیت مناسبی نبوده و نوع تقلبی می باشند که

نمی توان به آنها اعتماد کرد اما نمایندگی همه محصولاتی را که ارائه می کند دارای نشان استاندارد و اصل بوده و دارای مهر مخصوص این شرکت است.

از دیگر مزیت های موجود این است که چون مستقیم این کالا از خود شرکت تولیدی وارد می شود بدون دلال و واسطه می باشد و قیمت نهایی آن خیلی کمتر بوده و می توان با قیمت اصلی این کالا را خریداری نمود.

برای اطلاع ازایست قیمت محصولات کویو دربازرگانی اسپین بلبرینگ می توانید از طریق تلفن یا ایمیل با این نمایندگی در ارتباط باشید 

تاریخچه-ی-نمایندگی-koyo

تاریخچه ی نمایندگی koyo

یکی از مهمترین محصولاتی که در دنیا سهم بالایی در کیفیت و عملکرد مناسب داشته،  بلبرینگ ها می باشند که توسط بزرگترین کمپانی یا شرکت تولید شده است. این شرکت به عنوان یک شرکت بین المللی بوده و در بهترین کشورها دارای نمایندگی است.

نمایندگی koyo دارای رقیب های قدری در سطح دنیا می باشد اما با وجود تاریخچه درخشان ۱۰۰ ساله ای که دارد می توان گفت در صدر دنیا است. صنعتگران زیادی همه ساله مشتریان دائم این محصولات می شوند. آقای ایکیدا در ژاپن توانست در سال ۱۹۲۱ به عنوان یکی از شرکت های برتر جهان که کاملا خصوصی بود این محصول را تولید کند.

جالب تر اینکه این شرکت در اوایل کار بلبرینگ های وارد شده از کشورهای دیگری را به فروش می رساند اما کم کم توانست محصولی را با نام کویو تولید و به مرحله فروش برساند و با کشورهای مختلفی برای نمایندگی این محصول قرارداد ببندد. این نمایندگی هایی که در این کشورها وجود دارد حمایتی برای این شرکت بوده و در هر کشوری مانند ایران دارای قدمت های مختلفی می باشند.

تاریخچه نمایندگی آن در ایران به ۲۷ سال می رسد و همچنان دارای بازار فروش قابل توجهی می باشد. از جمله کشورهایی که کارخانه تولید این برند معتبر را دارند می توانیم به انگلیس، اروپا، چین یا هند اشاره کنیم.

نمایندگی های فعالی می توانند مشتریان زیادی را بپذیرند که همه روزه فعال هستند و به صورت ۲۴ ساعته می توانید با این مراکز در ارتباط باشید و هر فردی در هر کجایی از کشور که باشد دسترسی به این نمایندگی ها خواهد داشت، زیرا سایت های آنلاین برای فروش از این نمایندگی ها طراحی شده اند.

ویژگی محصولات شرکت koyo

ویژگی محصولات شرکت koyo

از ویژگی های محصولات شرکت کویو می توانیم موارد زیادی را بگوییم. شرکت koyo دارای تنوع خیلی بالایی در محصولات خود می باشد به طوری که هر کسی می تواند هر نیازی که دارد در این نمایندگی های مختلف برطرف کند. از محصولات آن می توان به بلبرینگ های سوزنی، کروی، استوانه ای، غلتکی، شیار، رانش و سرامیکی اشاره نمود که این تنوع در محصول از ویژگی های اصلی این کالا به شمار می رود.

کیفیت در این محصولات بالا بوده و شما می توانید بهترین کیفیت را در آن ببینید. به طوری که عمر بالایی دارند و بیشترین کارایی را از خود نشان می دهند.

 همه این محصولات روان کاری و آب بندی شده می باشند که می توانید از خرید آن مطمئن باشید، زیرا در این مورد ضمانت شده نیز هستند. هر گونه خطا را در این مورد می توان گزارش داد و از خدمات پس از فروش ان استفاده کرد.

میزان تحمل باری که دارند با توجه به اینکه قطر آن و حلقه داخلی آن چقدر می باشد متفاوت است و حتما میزان تحمل بار خوبی را می توانید از آن ببیند.

قابلیت خوبی دارند تا در هنگام استفاده شدن دچار سایش نشوند و در بهترین زمان و کیفیت کارایی خوبی را از خود نشان می دهند. از ویژگی های منحصر به فرد دیگری که دارد می توانیم به این موضوع نیز اشاره ای بکنیم که دقت در کارکرد بالایی دارند، چون از بهترین مواد اولیه ساخته شده و در ساخت آن از بهترین دستگاه و مهندسین ناظر استفاده شده است.

 

پیشنهاد می کنیم  قبل از خرید مقاله انواع بلبرینگ را نیز دنبال نمائید

نحوه-ی-تشخیص-بلبرینگ-های-koyo-اصل

نحوه ی تشخیص بلبرینگ های koyo اصل

بلبرینگ های اصل را می توان از نمایندگی koyo فروش این محصول خریداری نمود. امروزه متاسفانه افراد زیادی هستند که با فروش نمونه های تقلبی با همین برند بازار را خراب می کنند و از مردم گاهی هزینه خود نمونه اصلی را می گیرند که به نوع اصل یا فیک بودن ‌آن شک نکنند.

با این حال نحوه تشخیص این دو محصول بسیار سخت خواهد بود، زیرا دقت در ساخت نوع تقلبی آن بسیار بالا می باشد و با نمونه های اصلی آن فرقی از نظر ظاهری ندارد اما کیفیت این دو مدل از زمین تا آسمان است.

 البته افرادی که سابقه طولانی با این کار دارند می توانند به خوبی این تفاوت ها را تشخیص دهند. از روی مارک و برندی که بر روی بلبرینگ حک شده است، بسته بندی که مخصوص شرکت کویو می باشد، بویی که گریس یا روغنی که در آن وجود دارد برای افراد ماهر نیز یکی از موارد تشخیص خواهد بود. نوع چکش خواری که بر روی آن وجود دارد. همه و همه می تواند در این باره به شما کمک کند.

ما در نمایندگی های این محصول افراد متخصصی را داریم که می توانند اطلاعات مهم و ضروری زیادی را برای مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین تنها راه مطمئن شدن از خرید این محصول می تواند خرید از نمایندگی های فعال آن در کشور باشد. این نمایندگی ها دارای مدیریتی قدرتمند، مشتری مدار همراه با کارکنانی زبردست در این زمینه می باشند که می توانند در طول خرید در اختیار شما باشند.

مواردی که بر روی قیمت بلبرینگ های koyo تاثیرگذار است

قیمت بلبرینگ های koyo با توجه به عوامل مختلفی متغیر می باشد. مواردی را می توانیم برای این موضوع بیان کنیم.

اولین چیزی که بر روی قیمت این کالا تاثیر خوبی دارد خرید مستقیم از این برند خواهد بود.این برند در ایران نیز دارای نمایندگی هایی می باشد که با حذف واسطه ها توانسته است بهترین قیمت را برای مشتری اعلام کند. بنابراین خرید بی واسطه بر روی قیمت این کالا اثر دارد.

دومین چیزی که بر روی قیمت اثر دارد نوع وسیله ای می باشد که شما خریداری می کنید. همانطور که گفتیم این محصول دارای قطرهای مختلفی است که هر کدام با قیمت های متنوعی روبرو خواهد بود. کیفیتی که دارد نیز می تواند بر روی این قیمت اثر داشته

باشد. قطعا هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت این کالا نیز گرانتر خواهد بود ولی چون از نمایندگی خرید می شود از بازار روز ارزان تر است.

از دیگر موارد می توانیم به تعداد خرید نیز اشاره کنیم. اینکه شما نیازی که دارید برای خرید عمده باشد یا تکی. اگر به صورت عمده خرید می کنید حتما قیمت کمتری را می پردازید چون خرید عمده از خرید جزئی ارزانتر خواهد بود.

یک موضوع دیگری که اهمیت دارد این است که آیا به صورت حضوری خرید را انجام می دهید یا به صورت غیر حضوری. چیزی که مشخص است این است که خرید های حضوری دارای هزینه های مختلفی نیز می باشند به طور مثال کرایه رفت و برگشت و هزینه های که برای این سفر باید پرداخت کنید می تواند زیاد باشد. اما در خرید های اینترنتی در زمان خیلی کمی می توانید این کالا را بخرید.

 اینکه نمایندگی koyo می تواند به خوبی بار را برای شما ارسال کند نیز یک مزیت خوبی به شمار می رود. بار را می توانید در محلی که دوست دارید تحویل بگیرید و بابت آن هزینه مناسبی را پرداخت نمایید. به طور کلی برای خرید این کالا با قیمت مناسبی می توانید از طریق این سایت اقدام کرده و آن را به صورت ضمانتی بخرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *