مشخصات بلبرینگskf

مشخصات بلبرینگskf با توجه به نوع آن متفاوت است ولی به طور کلی هر کدام دارای مشخصات اصلی و مشابه می باشند که شما می توانید از روی آن ها بلبرینگ ها را تشخیص داده و همچنین با کیفیت ترین آن را انتخاب کنید.

در نوع شیار عمیق این محصول شیارهای آن کاملاً ساده آب بندی شده است و شیارهای آن برای ساچمه ها می باشند و هر چقدر این شیارها عمیق باشند، قطعاً تحمل فشار بالایی دارند، در نتیجه یکی از مشخصات بارز این نوع بلبرینگ ها عمیق بودن شیارهای آن می باشد.

داشتن اصطکاک کم و بدون ایجاد صدا هنگام کار از مشخصات بلبرینگskf می باشد. این محصول بارکد های مخصوص خود را دارد و شما با شناسایی آن به راحتی می توانید این نوع بلبرینگ ها را تشخیص دهید. همچنین این فونت ها با خطوط مخصوصی درج شده اند.

بسته بندی این محصول کاملاً خاص می باشد که شما به راحتی با دیدن آن می توانید مشخصات بلبرینگskf را شناسایی کنید.
بلبرینگ هایی که به صورت یک ردیفه می باشند، شیارهای ان به صورتی هستند که نیرو را از یک رینگ به رینگ دیگر انتقال می دهند.

از دیگر مشخصات فنی این محصول تماس زاویه های آن می باشد که دارای درجه بندی های گوناگونی بوده، در نتیجه هنگام خرید به این درجه ها نیز دقت نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله رولبرینگ skf را نیز مشاهده فرمایید!

تاریخچه کمپانی skf

مشخصات بلبرینگskf شرکت بلبرینگ skf اولین بار در سوئد تاسیس شد و بعد از پیشرفت های زیاد در کشورهای دیگر نیز شروع به کار نمود و با کسب پیشرفت و موفقیت های پی در پی، تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در جهان شد، در نتیجه این کمپانی بسیار معروف و شناخته شده می باشد.

شرکت بلبرینگ skf یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت ها در تولید انواع مختلفی از بلبرینگ می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر گوتنبرگ قرار دارد. این شرکت هم اکنون صاحب ١٠٠کارخانه تولیدی در ۷۰ کشور جهان می باشد و شروع کار خود را در سال ۱۹۰۷ با بلبرینگ خود تنظیم شروع نموده است.

شرکت skf توسط استوان وینگویست که مهندس تعمیرات نساجی بوده افتاح شد که به مروز زمان به تولید انواع مختلف این محصول نیز پرداخته که همین امر موجب پیشرفت آن شده است .
شرکت سی بی ران یکی از نمایندگی های رسمی این محصول در کشور ایران می باشد که نمایندگی آن در سال ۲۰۰۰ میلادی و ١٣٧٩ شمسی می باشد. شرکت سی بی ران به صورت حرفه ای به فروش این محصول پرداخت، در نتیجه به خوبی توانسته است نیاز مصرفی مشتریان را برطرف نماید.

پیشنهاد میکنیم مقاله گریس skf را نیز مشاهده فرمایید!

انواع بلبرینگ های skf چیست ؟

مشخصات بلبرینگskf شما با مراجعه به بازار فروش شاهد انواع بلبرینگ های skf می باشید که هر کدام خصوصیات و همچنین کاربردهای گوناگونی دارند و شما می توانید آنها را بر حسب نیاز مصرفی خود به راحتی خریداری کنید.

یکی از این نوع محصول بلبرینگ های شیار عمیق skf می باشند که دارای سایزهای بزرگ و کوچک هستند که سایزهای کوچک آن در ماشین آلات پزشکی و سایز های بزرگ آن در صنعت استفاده می شوند.

از مشخصات بلبرینگskf می‌توان به سایش اندک، روان بودن کار، انتقال حرارت مناسب ، دقت بالا و استفاده نمودن از مواد اولیه با کیفیت در ساچمه های آن اشاره نمود. قطر داخلی این بلبرینگ ۴۰ میلیمتر و قطر داخلی آن ۶۸ میلی متر بوده و به دلیل داشتن اصطکاک بسیار کم برای کار کردن در دمای بالا و شرایط سخت مناسب می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه‌ای نوع دیگر از این محصول بوده و به گونه ای طراحی شده است که زاویه قرار گرفتن حلقه های بیرونی و درونی در امتداد نیروی وارد شده قابل تنظیم باشد. این نوع بلبرینگ ها قابلیت تحمل بارهای ترکیبی را دارند.

نوع دیگر این محصول بلبرینگ خود تنظیم بوده و بیشتر در نساجی ها و بافندگی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بلبرینگ ها قابلیت تنظیم خودکار را دارند و به دلیل حداقل اصطکاک موجود در این محصول حرارت نیز در آن به شدت کاهش می یابد.

یکی از ویژگی این نوع بلبرینگ افزایش سرعت ماشین در چرخ های طولانی مدت بوده و همچنین طول عمر بالا ، مقاومت در برابر گرما و سایش نیز از ویژگی های دیگر آن می باشد.
سایزهای متوسط این محصول کاربردی تر می باشند، زیرا در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

بلبرینگ کف گرد نوع دیگر این محصول می باشد که به صورت تک ردیفه و دو ردیفه است. این نوع از بلبرینگ ها به گونه ای ساخته شده اند که فقط باید در جریان بارهای محوری قرار بگیرند، در نتیجه به هیچ عنوان نباید آنها را در معرض بارهای شعاعی قرار دهید.

با توجه به گفته های بالا به این نتیجه می‌رسیم که انواع مختلف این بلبرینگ ها در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند و مشخصات بلبرینگskf متفاوت می باشد و شما باید هر کدام از آنها را با توجه به نوع مصرف تهیه کنید تا کارایی لازم و مناسب را داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله بلبرینگ skf را نیز مشاهده فرمایید!

کاربرد بلبرینگ skf

مشخصات بلبرینگskf یکی از وظایف بلبرینگ کمک به انتقال قدرت بین قطعات است، به گونه‌ای که بلبرینگ‌ها شرایط چرخش برخی قطعات را روی هم فراهم می نمایند. جلوگیری از ایجاد اصطکاک نیز از دیگر وظایف این قطعه بوده که مانع از هدررفت انرژی تحت تاثیر گرما و اصطکاک نیز می شود.

همچنین باعث می شوند که سایر قطعات به دلیل خورده نشدن عمر بالاتری داشته باشند.

ویژگی های بلبرینگ اصل skf

مشخصات بلبرینگskf به قدری زیاد می باشد که آن را جزو پرفروش ترین محصول در بازار فروش نموده، در نتیجه یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین محصول به شمار می آید. یکی از ویژگی منحصر به فرد این محصول، چکش خوار نبودن آن است، در نتیجه باعث شده است که بسیار سخت و مقاوم باشد.

از آنجایی که این محصول از جنس فولاد با درجه سختی بالا می باشد، اگر با فلزات دیگر حتی آهن به آن ضربه محکمی وارد کنید به هیچ عنوان تغییر شکل نمی دهد، در نتیجه هیچ اثری از ضربه بر روی آن باقی نخواهد ماند.

جنس این محصول واکنش پذیر نمی باشد، به گونه ای که در برابر عوامل مختلفی به هیچ عنوان تغییر شکل نمی دهد، در نتیجه در طولانی مدت شکل ظاهری خود را به خوبی حفظ می کند.
از مشخصات بلبرینگskf که برای مصرف کنندگان نیز بسیار مهم می باشد، قیمت آن بوده که با توجه به داشتن خصوصیات و ویژگی های بسیار بالا و مناسبی که دارد بیشتر افراد با هر توان مالی به راحتی می توانند آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

روش تشخیص بلبرینگ skf اصل و تقلبی

مشخصات بلبرینگskf شما برای خرید بلبرینگ اصل skf باید اطلاعات کافی و جامعی را در مورد آن داشته باشید تا بتوانید یک محصول درجه یک را خریداری نمایید، زیرا تهیه یک بلبرینگ تقلبی باعث می‌شود که به مرور زمان کارایی خود را از دست دهد، در نتیجه بدون استفاده خواهد ماند.

یکی از مشخصات اصلی بلبرینگ اصل داشتن نشان استاندارد می باشد که روی محصول درج شده است، در نتیجه از خرید بلبرینگ هایی که دارای نشان استاندارد نمی باشند جداً پرهیز نمایید.
سطح بلبرینگ اصل کاملاً صاف است، در نتیجه تشخیص این موضوع بسیار آسان و راحت خواهد بود. بسته بندی و شکل ظاهری بلبرینگ اصل کاملاً مشخص بوده که شما با توجه به رنگ بسته بندی و شکل جعبه می توانید به این موضوع پی ببرید.

هر شرکت تولید کننده بلبرینگ برای نوشتن شماره فنی روی این محصول از فونت مخصوص و خاص استفاده می‌کند که این اندازه و نوع فونت بسیار مهم بوده که شما با توجه به آن می توانید تا حدودی به اصل بودن بلبرینگ‌ها پی ببرید.

هنگام خرید این محصول با مراجعه به کاتالوگ و کدها می‌توانید بلبرینگ اصل را تشخیص دهید.
همچنین قیمت بلبرینگ نیز یکی از راه های تشخیص اصل بودن آن می باشد، به گونه ای که قطعاً بلبرینگ اصل نسبت به تقلبی قیمت بالاتری دارد، در نتیجه پایین بودن قیمت نشان دهنده تقلبی بودن آن خواهد بود.

کشورهای سازنده بلبرینگ‌ها شماره فنی خاص خود را دارند که بر روی محصول درج می نمایند، در نتیجه شما با خواندن شماره سریال به راحتی می توانید تشخیص دهید که بلبرینگ برای چه کشوری است، در نتیجه به آسانی می توانید بلبرینگ های تقلبی را تشخیص دهید.

شما با دانستن تمام این اطلاعات قطعاً به راحتی می‌توانید بلبرینگ های اصل را برای خود خریداری کنید که طول عمر بالاتری داشته باشند و شما بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید که رضایت بخش باشد، زیرا تهیه یک محصول اصل موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد که تمام مشتریان نیز به این امر واقف می باشند.

روش تشخیص بلبرینگ skf اصل و تقلبی

انتخاب بلبرینگ skf مناسب متناسب با کاربرد

مشخصات بلبرینگskf شما با کمی دقت و تجربه به راحتی می‌توانید به مشخصات بلبرینگskf پی ببرید، در نتیجه در انتخاب این محصول هیچ نگرانی نداشته باشید، زیرا در صورت نداشتن اطلاعات افراد زیادی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند و شما با دانستن چند نکته ساده به تنهایی می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

شما قبل از انتخاب این محصول باید در مورد اجزای تشکیل دهنده و همچنین کاربرد آن نیز اطلاع داشته باشید، زیرا شناخت اجزای مختلف این محصول به انتخاب درست شما بسیار کمک خواهد نمود.
بلبرینگ ها دارای ۲ رینگ داخلی و خارجی هستند که از اجزای دیگر قطعات را از دو سمت در بر می‌گیرند و جنس آنها نیز از نوع آلیاژ مقاوم فولاد می باشد. با توجه به اینکه بلبرینگ کاربرد مختلفی دارد، در نتیجه شما در هنگام انتخاب آن باید آن را متناسب با نوع کاربرد خود تهیه کنید، زیرا این محصول در قطعات مختلف کاربردهای گوناگون دارد، به همین منظور شما قبل از انتخاب این محصول باید کاربرد آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و بعد قطعه مورد نظر را خریداری کنید.

انتخاب بلبرینگ skf مناسب متناسب با کاربرد

نکات مهم هنگام خرید بلبرینگ skf

مشخصات بلبرینگskf یکی از نکات مهم هنگام خرید این محصول مراجعه به مکان های معتبر و سرشناس می باشد که در بیشتر مکان ها دایر هستند و به دلیل سابقه کاری بالایی که دارند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهند، در نتیجه از مراجعه به مراکزی که شناخته شده نمی باشند قطعاً بپرهیزید.

وقتی قصد خرید این محصول را دارید حتما به سایز و اندازه آن و همچنین ظاهر محصول بسیار دقت نمایید که توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
نکته بعدی این می باشد که توجه کنید که هیچگونه فرورفتگی و یا برآمدگی روی بلبرینگ وجود نداشته باشد که این امر نشان دهنده بی کیفیت بودن آن می باشد و نشان می دهد که در ساخت اولیه این محصول دقت لازم به انجام نرسیده، در نتیجه آن را خریداری نکنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *