بلبرینگ FAG: یکی از قطعات پرکاربردی می باشد که در تمام صنایع نقش آفرینی کرده است. بعضی از قطعات هستند که نقش بسیار مهمی دارند و به تنهایی می‌توانند قطعات و اجزای دیگر را مدیریت کنند و یک نتیجه عالی را در آن صنعت ایجاد کنند، یکی از قطعاتی که توانسته تمام این ویژگی ها را دارا باشد، بلبرینگfag می باشد.

بیشتر صنعتگران و مکانیکان و حتی باطری ساز ها به کمک این قطعه توانسته اند در صنعتی که مشغول به کار هستند، از عملکرد عالی این قطعه در ماشین های سبک و سنگین استفاده کنند و امروزه با استفاده از بلبرینگ ها توانسته اند تغییرات به سزایی را در وسایل های نقلیه ایجاد کنند.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که خودروی شما صدا دهد و یا به مرور زمان فرسوده می شود که اولین موردی که مورد توجه شما قرار می گیرد این است که به قطعات خودرو توجه می کنید و تمام تلاش خود را می‌کنید تا عیب خودروی خود را پیدا کنید که تمام این موارد به بلبرینگ وابسته می باشد.

قطعاً اگر شما یک بلبرینگ با کیفیت داشته باشید می توانید از تمام آسیب هایی که جبران ناپذیر است جلوگیری کنید.

شما برای اینکه محصول را خریداری کنید باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید و یا به کمک توزیع کنندگان می توانید این محصول را به صورت مستقیم و غیرمستقیم خریداری کنید، چون هر ساله توزیع‌کنندگان حجم زیادی از بلبرینگfag را در فروشگاه های کشور ارائه می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم مقاله گریس skf را نیز مشاهده فرمایید!

تاریخچه ی بلبرینگ fag

بلبرینگ FAG  کمپانی fag در سال ۱۸۸۳ میلادی در شهر آلمان با یک ایده بسیار عالی شروع به ساخت انواع مختلفی از بلبرینگ ها کرد. در سال ۱۹۴۶ برادران شفلر به دور هم جمع شدند و توانستند پایه و اساس این شرکت را بنا کنند و در ابتدا توسط دستگاه های متوسط توانستند حجم کمی از این نوع بلبرینگ ها را تولید کنند که در ابتدای کار موفق نبودند و کم‌کم با تحقیق و آزمایش توانستند یک محصول با کیفیت وارد صنعت کنند.

امروزه این نمایندگی توانست حجم زیادی از انواع بلبرینگ صنعتی را وارد بازار کند و تمام صنعت را مورد پوشش قرار داده است و به دلیل مطمئن بودن این بلبرینگ، اقتصاد نمایندگی خود را افزایش دادند.

در ابتدا این محصول از جنس چوب ساخته شد و در مدت بسیار کمی در صنایع نقش آفرینی کرد، ولی به دلیل نداشتن توان بالا کم کم به جنس آلیاژ درآمد و توانست در انواع و شکل های مختلف و مدرن پا به عرصه صنعت بگذارد.

قبل از اینکه این نوع بلبرینگ از جنس آلیاژ وارد بازار شود، از جنس برنز بود، ولی نتوانست سرعت را در ماشین آلات افزایش دهد بلکه با چرخش فراوان، سریع داغ می شد.

پیشنهاد میکنیم مقاله رولبرینگ skf را نیز مشاهده فرمایید!

ویژگی های ببلبرینگ FAG 

بلبرینگ FAG  انواع مختلفی از بلبرینگ ها وجود دارند که هر کدام از آنها ویژگی مخصوصی دارند، چون این امر باعث متمایز شمرده شدن این‌ محصول می‌شود. بلبرینگfag یکی از محصولاتی می باشد که به دلیل داشتن ویژگی های ناب در بین محصولات دیگر مورد توجه قرار گرفته است، چون هر محصولی که ویژگی بسیار زیادی داشته باشد مورد توجه افراد قرار می‌گیرد.

وقتی شما به خرید این محصول می پردازید به کیفیت و مشخصات ظاهری و ویژگی که در محصول وجود دارد توجه می کنید، پس در اینجا به ویژگی بلبرینگ fag به صورت اختصاصی می پردازیم.
این محصول از جنس استیل و یا آبکاری می باشد. از آنجایی که امروزه عوامل مختلفی روی قطعات تأثیر می‌گذارند ممکن است کارایی قطعات را از بین ببرند، پس وقتی که این محصول از جنس استیل باشد، در برابر هرگونه حوادث ها و واکنش ها می تواند عکس العمل فوق‌العاده نشان دهد که شاید بلبرینگ های دیگر نتوانند این کار را انجام دهند.

این محصول در سایزهای کوچک و بزرگ طراحی شده که هر کدام از آنها برای خودروهای مخصوصی طراحی شده و شما هر نوع خودرو های سبک و سنگین داشته باشید می توانید از این محصول استفاده کنید.

این محصول دارای شیارهای عمیق دو ردیفه می‌باشد و همین امر باعث می شود که به راحتی روی قطعات نصب شود و از بروز صداهای بیجا و یا ایجاد رسوب ها جلوگیری می کند.
ویژگی دیگری که در این محصول وجود دارد این است که قیمت بسیار مناسبی دارد و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد و از این رو بسیاری از افراد این نوع محصول را انتخاب می کنند.

امروزه این محصولات تاریخ انقضا دارند و همین امر باعث می‌شود که افراد مدت کمی قادر به استفاده از این محصولات باشند ولی این نوع بلبرینگ ها تاریخ انقضای طولانی مدت را به خود اختصاص داده اند و شما با خرید یک محصول با کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب می توانید مدت های طولانی از آن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله بلبرینگ skf را نیز مشاهده فرمایید!

ویژگی های بلبرینگ fag

انواع بلبرینگ fag

بلبرینگ FAG  به نوبه خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها از نظر شکل ظاهری و ساختار و نحوه استفاده کردن از آنها در صنایع مختلف با یکدیگر متفاوت هستند ما در اینجا می خواهیم به انواع بلبرینگ fag بپردازیم تا شما بیشتر با این محصول پرکاربرد آشنا شوید، پس با دقت به موارد زیر توجه کنید.

بلبرینگ کف گرد مخروطی: دارای طرح های بسیار زیادی هستند و به عنوان پرمصرف ترین بلبرینگ ها شناخته شده و به دلیل اینکه دوام و مقاومت بسیار زیادی دارند، بیشتر در وسایل نقلیه موتوری استفاده می شوند.

بلبرینگ شیار عمیق: از آنجایی که این بلبرینگ از تماس ساچمه ها و رینگ ها جلوگیری می کند، به عنوان مقاوم‌ترین بلبرینگ شناخته می شود، چون توانسته تحمل بارهای شعاعی زیادی را تحمل کند.
بلبرینگ شعاعی: دارای ۲ رینگ داخلی و خارجی می باشد و در داخل آنها ساچمه های غلطان وجود دارد که در شیارهای هم قطر شروع به حرکت می کند و می‌تواند بار و فشار زیادی را تحمل کند. این بلبرینگ ها بیش از اندازه مورد توجه افراد قرار می گیرند، چون سرعت بسیار کم را از بین می برند و همیشه اتومبیل ها را در یک سرعت متعادل نگه می دارند.

کاربرد بلبرینگ fag

انواع مختلفی از بلبرینگ ها وجود دارد که در بین آنها بلبربنگ fag مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته، چون کاربردهای بسیار زیادی در زمینه های مختلفی داشته که ما در زیر به چند نمونه از کاربردهای مهم این محصول می پردازیم.

این محصول بیشتر در زمینه صنایع خودرو و پتروشیمی، مواد غذایی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه کاربرد بلبرینگ بسیار زیاد بوده، چون توانسته با عملکرد خود در صنایع مختلفی نقش‌آفرینی کند که شاید برای شما جالب باشد بدانیدکه امروزه در دستگاه های کارخانجات نقش بسیار مهمی دارد.

بلبرینگ FAG به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت در بسیاری از دوربین های چرخشی کاربرد بسیار زیادی دارد و در زمینه های پزشکی علی الخصوص تجهیزات پزشکی با کاربردهای متفاوتی وارد شده است.

این محصول توانسته در زمینه های مختلفی پیشرفت چشمگیری را به نمایش بگذارد به عنوان مثال امروزه در صنایع کشاورزی در بسیاری از وسایل هایی از جمله تراکتور توانسته کاربرد فوق‌العاده ا‌ی به نمایش بگذارد و کاربرد دیگری که در بخش فضایی و هوانوردی وجود دارد، این است که می‌تواند به عنوان یک عامل محرک نقش اصلی را در بخش فضایی ایفا کند.

انواع مختلفی از بلبرینگ وجود دارد که هر کدام از آنها با هدف خاصی در صنایع مختلفی کاربرد بسیار زیادی دارند که یکی از این بلبرینگ ها fag می باشد که به دلیل داشتن تنوع و عملکرد بالا توانسته یک حلقه داخلی و خارجی در بسیاری از صنایع به حساب آید.

کاربرد بلبرینگ fag بسیاری از افراد را حیرت زده کرده است، چون یک جسم گرد توانسته در زمینه‌ های مختلف کاربرد مثبتی داشته باشد.
از آنجایی که انواع مختلفی از بلبرینگ fag وجود دارد، متوجه می‌شوید که هر کدام از آنها در زمینه ها و صنایع مختلفی کاربرد مثبت خود را پیاده کرده اند.

کاربرد بلبرینگ fag

نحوه ی انتخاب بلبرینگ fag

بلبرینگ FAG  انتخاب بلبرینگ مناسب fag کار بسیار سختی است و شما در هنگام انتخاب باید قطعه ای را متناسب با ماشین و سیستم خود خریداری کنید تا بتوانید از طراحی و دقت و حتی سرعت بالای این محصول بهره ببرید. شما قبل از اینکه بلبرینگ مورد نظر خود را انتخاب کنید، باید به نوع بلبرینگی که نیاز دارید پی ببرید و پس از مشخص کردن این موضوع به راحتی می‌توانید بلبرینگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در نحوه انتخاب این محصول باید به ابعاد آن توجه داشته باشید و از آنجایی که این نوع بلبرینگ ها در دو سایز کوچک و متوسط طراحی شده، شما باید محصول را متناسب با ماشین تعیین کنید.
در انتخاب این نوع بلبرینگ ابعاد نقش بسیار مهمی دارد، چون اگر شما ابعاد مناسبی انتخاب کنید می توانید مدت های طولانی از عملکرد با سرعت بالا بهره ببربد.

بلبرینگ ها باید تحمل بار بسیار زیادی داشته باشند و در برابر ضربه های ارتعاشی عملکرد عالی از خود نشان دهند و شما در انتخاب این نوع بلبرینگ باید به جنس محصول توجه کنید و بهتر است بیشتر جنس آن آلیاژ باشد تا ظرفیت بار زیادی را تحمل کند.

نحوه ی انتخاب بلبرینگ fag

روش تشخیص بلبرینگ fag اصل و تقلبی

بلبرینگ FAG  یکی از قطعات پر مصرف در زمینه لوازم یدکی به شمار می‌رود و در تنوع بسیار بالایی وارد بازار شده است. از این رو این محصول نقش بسیار مهمی در هر صنایع دارد که شما در هنگام خرید باید این محصول را از تقلبی بودن آن تشخیص دهید. ما در اینجا می‌خواهیم به نحوه تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی بپردازیم، پس با دقت به موارد زیر توجه کنید.

بسته بندی و شکل ظاهری بلبرینگ fag یکی از درست ترین روش ها برای تشخیص این موضوع می باشد، به گونه‌ای که شما اگر به نوع بسته بندی توجه کنید متوجه می‌شوید که تولید کننده متقلب تمام تلاش خود را کرده تا بتواند یک بسته بندی طبیعی در بازار ارائه کند.

تشخیص بلبرینگ اصل fag بسیار آسان می باشد، به عنوان مثال شما می توانید روی محصول را مشاهده کنید و نام کشور سازنده را که روی آن حک شده را مشاهده کنید به عنوان مثال اگر کشور المان به تولید این محصول پرداخته باشد اصل می باشد.

روی بلبرینگ های اصل یک بارکد وجود دارد که اگر شما این شماره را در سایت وارد کنید سریع و بدون هیچ مشکلی می توانید پی به اصل و یا تقلبی بودن آن ببرید.

قیمت انواع بلبرینگ fag

بلبرینگ FAG  امروزه در بازار بیش از اندازه نوسانات روی قیمت نفوذ کرده‌ است و شما با قیمت گرفتن هر محصولی متوجه می‌شوید که قیمت‌ها به صورت حیرت انگیزی افزایش یافته‌ و این امر در بین مصرف کنندگان ایجاد نگرانی کرده و آنها علاوه بر کیفیت باید به قیمت توجه داشته باشند.

انواع مختلفی از بلبرینگ در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها در صنعت کاربرد دارند. این محصول امروزه دچار افزایش قیمت شده که به دلیل عوامل مختلفی شما با این موضوع مواجه می شوید.
یکی از بزرگ ترین عاملی که بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد، سایز می باشد. قطعا هرچه سایز این بلبربنگ بزرگتر باشد قیمت آن بیشتر می باشد.
اگر شما محصول مورد نظر را از نمایندگی ها خریداری کنید می توانید دست سودجویان را قطع کنید و همین عامل باعث به صرفه بودن قیمت می شود.

نوع بلبرینگ ها نیز بر روی قیمت تاثیر می گذارند، به عنوان مثال بلبرینگ از نوع fag از محصولات دیگر گران تر می باشد، چون کاربردها و ویژگی‌های بسیار زیادی دارد و شما باید قیمت تمام این اپشن ها را بپردازید.

قیمت بلبرینگ fag هر ساله در حال تغییر و دگرگونی می باشد. قطعات این محصول به دلیل اینکه از کشورهای خارجی وارد می‌شوند دچار نوسانات و تورم می شوند و این بزرگترین عاملی است که می‌تواند باعث تغییر قیمت شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *